Кривий Ріг
Відповідальна за туристсько-краєзнавчу роботу в місті Кривий Ріг –  Мотижинець Галина Михайлівна, головний спеціаліст управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, контактний телефон - 0(564)744450.
Кількість навчально-виховних закладів у місті – 131.
Кількість учнів у навчально-виховних закладах – 65970.
Кількість позашкільних закладів та їх напрямки роботи – 40:
14 багатопрофільних,
10 – дитячо-юнацьких спортивних шкіл,
 станцій юних техніків,
5 – центрів туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, клуби юних моряків, авіаторів, науково-технічної творчості,
2 – станції юних натуралістів, центр спорту «Олімп».
Кількість туристсько-краєзнавчих гуртків в місті – 308.
Кількість учнів, що навчаються у туристсько-краєзнавчих гуртках – 5983 вихованця.
Масові заходи з туристсько-краєзнавчого та євроінтеграційного напрямків роботи проведені у 2018 році: 
- Орієнтування - це свіже повітря, біг, логічне мислення, природа, квест, пригоди в одному флаконі! Тому відкриваємо сезон змагань – 2018 року змаганнями зі спортивного орієнтування «Зимова казка». Для учнів шкіл Інгулецького району  - це стало способом життя. Взимку орієнтуємося на ж/м Інгулець,  весна-осінь в лісі. Не  в зимову погоду, під дощем і вітром, серед  багатоповерхівок, дерев та кущів на проспекті Перемоги  зібралися професіонали - орієнтувальники Інгульця. Перевірити свої прудкість і кмітливість вирішили майже 100 учасників. Багато з них, а правду кажучи практично всі, взявши найближчі кп, вирішили що не дарма ж  трохи змокли і зібрали всі інші. Це була дистанція по заданим КП зібрати букви, а потім ще  скласти зимові слова, в кожній групі вони були різні. В основній – майстерській – категорії  до 14 років першими фінішували -  Рибалко Кирило учень КЗШ № 59 та  Шилова Софія, учениця КЗШ № 114. Учениця КЗШ № 59 Волошина Христина та учень КЗШ № 100 Горшков Владислав вибороли  І місце у змаганнях серед дівчат та хлопців не старших 12-ти років, другою була –Трюхан Валерія, учениця КЗШ № 100, а з  третім результатом тут фінішувала Бондаренко Каміла, учениця КЗШ № 59. В категорії  до 10років перемогла Храпунова Кіра, учениця КЗШ № 92,за нею фінішну лінію перетнула Колєснікова Марія, учениця КЗШ № 92. Чому,  Туристичний сезон 2018,  ми відкриваємо змаганнями з орієнтування??? Тому, що навички спортивного орієнтування дають можливість вільно почувати себе в незнайомій місцевості, в інших містах і країнах. Для матерів спокійно, що дитина не заблудиться. Їх не треба до 12 років всюди проводжати і возити. Він самостійний доросла людина. А ще, дуже приємно погуляти з сином або дочкою на своєму житловому масиві по карті. Навчати орієнтуватися можна дитину з трьох років. Який ще спорт так доступний? Спортивне орієнтування - спорт для всієї родини! Приходьте! Ми Вас запрошуємо!!!
alt
- 27 – 28 січня на базі ЗОШ №103 Металургійного району відбувся Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства Пласту (КВДЧ).Від Інгулецького району у КВДЧ прийняв участь Д’яков Сергій Вікторович, керівник гуртка «Юні туристи-краєзнавці» КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР. Пласт – Національна скаутська організація України. Пластуни – неполітичне та позаконфесійне громадське об’єднання. Під час вишколу обговорювалися питання «Що таке Пласт?», історія розвитку Пласту в Україні; ознайомили з методикою та структурою організації. Учасники вишколу також дізналися як працювати з молоддю, почули багато цікавої  інформації про різні соціальні, спортивні та мистецькі заходи,та як їх організувати.Кожен, хто відвідав цей цікавий та пізнавальний тренінг, який провели для мешканців нашого містапластуни з Києва та Житомира, які створили чудову атмосферу співпраці людей, небайдужих до майбутнього України.На цьому заході люди різного статусу, професій і світоглядів були об’єднані спільною метою – виховувати відповідальну молодь, яка в подальшому зможе брати на себе відповідальність за свої дії і вчинки, аби молодь була більш патріотично налаштована.Час проведений на вишколі залишиться у пам’яті кожного учасника, як корисний так і такий, що надав масу позитивних емоцій та вражень!Чекаємо на подальші зустрічі та співпрацю…
alt
- вже четвертий рік цими лютневими днями вихованці гуртків  «Джура» (кер. Кулажко С.В.)  і «Гірський туризм» (кер. Милостивий Р.В.)  КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР , що працюють на базі школи-інтернату №9, вшановують відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Початок заняття – перегляд документального кінофільму "Зима, що нас змінила" - це історія про тих, кого назвали Героями Небесної сотні. Далі, на їх честь, учасники заходу продемонстрували сильний характер і найкращі фізичні якості. «Ми зібралися, щоб переконатися, що ми є нащадками славного козацького роду, що в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків, які готові у майбутньому, у разі потреби, захищати свою країну» - наголосив кращий гуртківець Вовк Данило і розпочав програму змагань.  Вихованці постійно розвивають свої природні задатки за допомогою таких дій, як змагання «Лава на лаву», «Впоряд», «Перетягування линви», стрибки, біг і т.д . Тому сьогодні ми ставили на меті розібратися, команда  якого гуртка найбільшкоординована і спритніша. Захід пройшов динамічно, згуртовано, без будь-яких порушень, що дуже важливо під час проведення силових видів змагань. Звання «кращої» підтвердила команда гуртка «Джура». Так тримати! «Слава Україні!», «Героям слава!» такими вигуками гуртківці закінчили заняття. 
alt
 

 

 

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika