Нікополь
Відповідальна за туристсько-краєзнавчу роботу в місті Нікополі – Оласюк Наталя Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Будинку дитячої та юнацької творчості міста Нікополя, контактні телефони - 0(5662)51762, 0(66)5619597.
Кількість навчально-виховних закладів у місті – 26.
Кількість учнів у навчально-виховних закладах – 11990.
Кількість позашкільних закладів – 4: 
Будинок дитячої творчості – багатопрофільний;
Нікопольський міський еколого-натуралістичний центр – еколого-натуралістичний;
Міжшкільний центр технічного навчання та технічної творчості – технічний;
Дитячо-юнацька спортивна школа – спортивний.
Кількість туристсько-краєзнавчих гуртків в місті – 8.
Кількість учнів, що навчаються у туристсько-краєзнавчих гуртках 199.
Масові заходи з туристсько-краєзнавчого та євроінтеграційного напрямків роботи проведені у 2017 році:
- з метою популяризації пішохідного туризму як наймасовішого та доступного виду туризму,пропаганди здорового способу життя,патріотичного,духовного та фізичного виховання учнівської молоді до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 17 лютого 2017 року на базі  КЗ «НСЗШ №23» пройшли фінальні змагання зимової першості з техніки пішохідного туризму серед школярів м. Нікополя. В цьому  році змагання з техніки пішохідного туризму проходили у два етапи. У півфіналі змагань взяли участь 25 команд шкіл міста, які змагалися 16 лютого на базі трьох шкіл КЗ «НСЗШ №13», КЗ «НСЗШ №16» та КЗ «НСЗШ №23». У фіналі взяли участь 6 команд, які посіли перше та друге місця у півфіналі. Переможці півфіналу: На базі КЗ «НСЗШ №13»: -І місце - КЗ «НСЗШ №13», -ІІ місце - КЗ «Гімназія №15», На базі КЗ «НСЗШ №23»: -І місце - КЗ «НСЗШ №23», -ІІ місце - КЗ «НСЗШ №19», На базі КЗ «НСЗШ №16»: -І місце - КЗ «НСЗШ №16», -ІІ місце - КЗ «НСЗШ №4», Переможцями у фінальних змаганнях стали: -І місце - КЗ «НСЗШ №23», -ІІ місце - КЗ «НСЗШ №16», -ІІІ місце - КЗ «НСЗШ №19». На урочистому закриті змагань, команди, що посіли І-ІІІ місця нагороджені грамотами відділу освіти і науки Нікопольської міської ради. Змагання відбулись на належному організаційному рівні, якому сприяла злагоджена і відповідальна робота організаційного комітету комунального позашкільного навчального закладу «Нікопольский будинок дитячої та юнацької творчості» на чолі з головним суддею, керівником спортивно-туристичного гуртка КПНЗ НБДЮТ – Коломійцем Сергієм Миколайовичем та членами суддівської колегії, вчителями фізичної культури: Бондаренко Сергієм Анатолійовичем - КЗ «НСЗШ №13», Алєйніковим Олександром Миколайовичем – КЗ «НСЗШ №16». 
alt
- 15 січня відзначається Всесвітній день онкохворої дитини. У цей день проводиться ряд акцій, покликаних привернути увагу суспільства до проблеми онкохворих дітей, такі як фотовиставки (наприклад, «Миттєвості життя»), акція «Запали свічку» та інші. 10 лютого в школі №10  пройшов концерт-акція «Музика добрих сердець». Готувалися до концерту заздалегідь. У кожному класі пройшла акція «Скарбничка добра», під час якої учнями школи та їх батьками були виготовлені скарбнички різних форм і розмірів. Але всі вони були зроблені з любов'ю і єдиною метою – зібрати кошти для допомоги хворим дітям. Акція була запропонована благодійним фондом «Дітям Нікополя». Діти і дорослі нашої школи неодноразово допомагали коштами тим, хто потребував допомоги. Допомога була адресна і неодноразова: 4000 грн. зібрали для Віки Рвачева, 630 грн. було перераховано для Поліни Шаповалової.
alt
Учні школи №10  привітали ветеранів Другої Світової війни з Днем Перемоги!
Вы в детство приняли войну…
Отдали ей свою беспечность.
Вы грудью встали за страну,
За мир, за честь, за человечность.
Вы шли с солдатами в строю
И партизанили в отрядах.
В бой выступали поутру
И знали толк во всех снарядах.
Вы были — дети, но война
Не знает, что такое детство…
Ко всем безжалостна она,
Живя со смертью по соседству.
Не все пришли в победный май,
Не всем цветы вручили в руки…
Не все в родной вернулись край,
Не все войны забыли звуки…
alt
 

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika