Досягнення вихованців гуртків
2012 рік:
 
  •  збірна команда зі спортивного туризму посіла ІІ місце у Міжнародних змаганнях зі спортивного туризму серед юніорів «Волинь – 2012»;
  •  вихованець гуртка „Спортивне скелелазіння” Зінченко В.В. став Чемпіоном Європи зі скелелазіння у Франції;
  •  вихованець гуртка „Спортивне скелелазіння”  Барковський С.О. став срібним призером Кубку Європи зі скелелазіння в Росії (березень), а також посів IV місце, показавши кращий результат серед представників України, у молодіжному Чемпіонаті Світу зі скелелазіння (Сінгапур);
  •  вихованці гуртка „Велосипедний туризм”  стали переможцями Чемпіонату України на кращий похід року;
  •  Центр нагороджено почесною грамотою та Дипломом учасника ІІ Всеукраїнської виставці-звіті дитячої творчості „Країна юних майстрів”;
  • За рішенням Вченої Ради Інституту інноваційних технологій та змісту освіти в 2012 році колектив закладу отримав високу оцінку роботи з питань євроінтеграції та впровадження міжнародних стандартів в регіональну систему освіти, а також за реалізацію завдань комплексної програми „Освіта для сталого розвитку”, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2009 № 537.
 
2013 рік:
 
  •  Вихованці гуртка „Спортивне орієнтування” – срібні та бронзові призери в особистому заліку у міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування „Таврійська весна” (березень, м. Алушта);
  • Команда ДДЮЦМС зі скелелазіння – срібний призер в командному заліку у Чемпіонаті України серед студентів зі спортивного скелелазіння у закритих приміщеннях (березень, м. Кривий Ріг);
  • Вихованці гуртка „Велосипедний туризм” – переможці Чемпіонату України серед юніорів та юнаків з велосипедного орієнтування (квітень, м. Суми);
  •  Вихованці гуртка „Спортивне скелелазіння”
- переможці у командному та особистому заліку Чемпіонату України зі скелелазіння серед студентів на природному рельєфі (квітень-травень , м. Бахчисарай);
- бронзові призери у командному заліку та срібні призери в с особистому заліку у Чемпіонаті України зі скелелазіння серед школярів у виді програми складність та класична швидкість (червень, м. Одеса);
- переможці та призери в особистому заліку у Всеукраїнських змаганнях серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування (липень, Сумська область).
 
 

2014 рік

 

вихованці гуртків „Спортивне скелелазіння” (керівник Тяпкін І.О.) посіли:

  • І місце в загальнокомандному заліку та ІІ місце в особистому заліку серед дівчат (Колкотіна Тетяна) на чемпіонаті України зі скелелазіння серед студентів у виді болдерінг (березень, м.  Кривий Ріг);
  • І місце в загальнокомандному заліку на молодіжному Кубку України зі скелелазіння та на І етапі Чемпіонату України зі скелелазіння (16-19.04.2014 , м. Харків).  
  • Керівник гуртка „Спортивне скелелазіння” Тяпкін І.О. виконав норматив „Майстер спорту України” посівши ІІІ місце на чемпіонаті України зі скелелазіння (16-19.04.2014 , м. Харків);
  • ІІ місце у загальнокомандному заліку та І місце в особистих заліках на швидкість та у виді болдерінг (Літучий Євген, Колкотіна Тетяна) на чемпіонаті України зі скелелазіння серед студентів на природному рельєфі (квітень-травень, с. Денищі Житомирської області);
  • ІІІ місце у виді швидкість (Зінченко Володимир) на чемпіонаті України зі спортивного скелелазіння (травень, м. Дніпропетровськ); 
  • І та ІІ місце у загальнокомандному заліку на фіналі Кубку України зі скелелазіння (листопад, м. Одеса, м. Харків);
  • І місце у середній віковій групі (Бондар Гліб), ІІІ місце серед юніорів (Власенко Микита),  ІІ місце у молодшій віковій групі (Неізвестна Вікторія), ІІ місце  у виді швидкість (Камишева Маргарита), ІІІ місце у виді складність серед юніорів у Фіналі Всеукраїнських змагань зі скелелазіння (листопад, м. Харків).

 

 

вихованці гуртків „Спортвне орієнтування” (керівник Рудакова О.М.) здобули: 

  • І місце у командному заліку чемпіонату Дніпропетровської області зі спортивного орієнтування (квітень, м. Дніпропетровськ);
  • посіли призові місця на міжнародних змаганнях „Ліга Компас – 2014” (травень, м. Харків), у командному чемпіонаті Дніпропетровської області (травень, с. Шульгівка Петриківського району) та XVI Міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування, присвячених пам’яті Героя Радянського Союзу Олега Оніщука (жовтень, м. Українка, Київської області);    увійшли до шістки кращих спортсменів у своїх вікових групах на міжнародних змаганнях  «Grand Prixs Polonia 2014» (серпень, Польща, м. Пулаві); 

 

  • вихованка гуртка „Географічне краєзнавство” Дудник Валентина визнана переможницею (ІІІ місце) Всеукраїнського туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» за напрямом „Географія рідного краю” за роботу «Топономічні легенди краю – невичерпна скарбниця народної мудрості»;

 

  • туристська група гуртківців ДДЮЦМС під керівництвом Гордієнка О.О., керівника гуртка „Водний туризм”, стала переможцем (ІІІ місце) чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді в номінації водні походи ІІІ категорії складності.

 

2015 рік   

 

Вихованці гуртків „Спортивне скелелазіння” під керівництвом Тяпкіна Ігоря Олеговича, майстра спорту України, та Колкотіної Тетяни Петрівни, кандидата у майстри спорту України, здобули:

 

І місце (вид – швидкість) ІІІ місце (вид складність) у загальнокомандному заліку, ІІ місце у особистому заліку (вид – швидкість) на Чемпіонаті України зі скелелазіння серед студентів (січень, м. Харків);

 

І місце у загальнокомандному заліку на Чемпіонаті України зі скелелазіння серед студентів (лютий, м. Кривий Ріг);

 

ІІІ загальнокомандне місце у видах – швидкість, трудність, болдерінг на Чемпіонаті України серед студентів (квітень-травень, Житомирська область);

увійшли до 10-ки найсильніших спортсменів-скелелазів у Молодіжному Кубку Європи зі скелелазіння (травень-червень,   м. Тарнов, Польща);

 

ІІ місце (вид швидкість), ІІ місце (вид – складність) у загальнокомандному заліку та ІІ місце у особистому заліку на Чемпіонаті України зі скелелазіння серед школярів (вересень-жовтень, м. Одеса);

 

І місце – загальнокомандний залік на обласних змаганнях зі спортивного скелелазіння (жовтень, ДДЮЦМС);

 

ІІ місце у особистому заліку у виді швидкість у Фіналі Всеукраїнських змагань зі скелелазіння (листопад, м. Харків).

 

Вихованці гуртків „Спортивне орієнтування” під керівництвом Рудакової Олени Миколаївни, майстра спорту України:

 

  • переможці та призери на дистанціях: Чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед ДЮСШ та вихованців позашкільних навчальних закладів (березень, Херсонська область);  командного Чемпіонату України з орієнтування (травень, Сумська область); Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування „Голосіївська осінь” (жовтень-листопад, м. Київ).
  • представляли Дніпропетровську область на Чемпіонаті Світу серед школярів зі спортивного орієнтування (квітень, м. Анталія Турецька Республіка), де посіли 6 та 12 загальнокомандне місце на середній та довгій дистанціях;
  • переможці та призери Міжнародних змагань з орієнтування „Ліга Компас” (травень, Харківська область);
  • переможці Чемпіонату Дніпропетровської області зі спортивного орієнтування (червень, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область)
  • І та ІІ місце на Міжнародних змаганнях з орієнтування „Кубок Вавеля” (липень, м. Краков, Польща);
  • посіли 7 місце у загальному заліку та І місце в групі Ч-14 на довгій дистанції, І місце в естафетних змаганнях по групі МІКС -18, І місце в естафетних змаганнях по групі Ч-16, ІІ місце в естафетних змаганнях по групі Ч-14 у ІІІ Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (серпень, Закарпатська область);
  • ІІ загальнокомандне місце та призові місця на дистанціях Чемпіонату України серед школярів зі спортивного орієнтування (червень-липень, Полтавська область).

 

           

Команда вихованців гуртка „Водний туризм” під керівництвом Гордієнка Олексія Олексійовича посіла І місце в Чемпіонаті України зі спортивних туристських походів серед учнівської молоді в класі „Водні походи ІІ категорії складності” та здобула перемогу у Чемпіонаті Дніпропетровської області зі спортивного водного туризму (вересень, Дніпропетровська область).

 

 

Вихованки гуртка «Історичне краєзнавство» під керівництвом Решетняк Людмили Миколаївни  увійшли до фіналу ХІІ Міжнародного конкурсу учнівської молоді, студентів та вчителів «Уроки війн та Голокосту – уроки толерантності», що відбувся на Буковині у м. Чернівці з 28.09 по 01.10.2015 р.

 

Значні досягнення у обласних змаганнях протягом року продемонстрували вихованці гуртків „Туристське багатоборство” під керівництвом Григоренка Василя Івановича, Прядка Олександра Георгійовича та Мовчана Михайла Анатолійовича.

 

    

 

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika