Архів гуртки 2010

 

Підсумки організації гурткової роботи в КЗ „ДДЮЦМС”ДОР за 2010 рік
 
Навчально-виховний процес в Дніпропетровському дитячо-юнацькому центрі міжнародного співробітництва був організований у 21 гуртку, які є експериментальними майданчиками з наступних напрямів туризму та краєзнавства:
-          спортивного орієнтування – 3 гуртка;
-          пішохідного туризму – 4 гуртка;
-          велотуризму – 1 гурток;
-          спортивного туризму – 5 гуртків;
-          гірського туризму – 1 гурток;
-          юних суддів – 1 гурток
-          очно-заочна школа юних істориків-краєзнавців, членів МАН – 1 гурток;
-          очно-заочна школа юних географів-краєзнавців, членів МАН – 1 гурток;
-          юних археологів – 1 гурток;
-          обласний Євроклуб – 2 гуртка;
-          туристсько-краєзнавчий – 1 гурток,
 що працювали на базі ДДЮЦМС, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Дніпропетровського Національний Університету та Інституту фізичної культури, СШ 4 м. Вільногірська, Дніпровської СЗБШ Верхньодніпровського району,  Степанівської СЗШ Криничанського району, ПДЮТ м. Верхньодніпровська, ЦТКЕУМ Інгулецького району і ЦТКЕУМ «Фортуна» Жовтневого району м. Кривого Рогу.
Гуртки працювали за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України, та адаптованими програмами, затвердженими педагогічної радою Центру.
Краєзнавчі гуртки проводили свою роботи на підставі участі у Всеукраїнських та обласних краєзнавчих експедиціях та конкурсах.
Гуртки спортивного туризму готували команди для участі у обласних Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. Так гуртківці центру прийняли участь у:
- Чемпіонаті України, Кубку України (3-4 етапи) зі спортивного орієнтування на лижах, м. Києві з 21.01 по 24.01.2010;
- Змаганнях зі скелелазіння з виду „боулдерінг”, які відбулись у Кам’янець-Подільському з 18.02.2010 по 22.02.2010;
- Командному чемпіонаті, Кубку України (5-6 етапи) з орієнтування на лижах серед юніорів та юнаків з 24.02.201 по 01.03.2010 в м. Суми.
- Міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування “Таврійська весна 2010”, в березні 2010 року в Криму;
- XV відкритому Чемпіонаті Кіровоградської області в закритих приміщеннях зі спортивного туризму серед учнівської молоді з 26 по 28 березня 2010 року  м. Кіровоград;
- Чемпіонаті України серед юніорів та юнаків, Кубку України (3-4 етапи) зі спортивного орієнтування, який відбувся у місті Харкові з 15.04 по 18.04.2010.
- Відкриті змагання з пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді на «Кубок Бугу» з 29 квітня по 4 травня 2010 року, які пройшли в Миколаївській області.
- Міжнародних змаганнях з орієнтування „Ліга-компас” з 30.04. по 03.05.2010, які відбулись у місті Харкові.
- Всеукраїнських дитячо-юнацьких іграх „Юний альпініст” з 01.05. по 07.05.2010 року, які відбулись у містечку Форос (АРК).
- Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування у Сумській області з 20 по 24 травня 2010 ;
- Міжнародних багатоденних змаганнях зі спортивного орієнтування „Кубок партизанської іскри 2010”, які проходили з 27 по 30 травня 2010 року у Миколаївській області;
- Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на дистанціях «Рогейну» у форматі 24 години, що проходили в м. Чернівці з 10.06 по 14.06.2010 р;
- ХХХІІІ Чемпіонаті Кіровоградської області зі спортивного туризму серед школярів і гуртківців позашкільних закладів, який відбувся у с. Бірки Олександрійського району Кіровоградської області з 8-11 червня 2010 р.;
- Чемпіонаті України серед юніорів зі спортивного орієнтування на дистанціях «Рогейну» у форматі 12 годин які відбулись в м. Щастя Луганської області з 09.07 по 12.07.2010 року;
- ХХХІХ Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму у Білоцерківському районі Київської області з 06 по 11 липня 2010 року у
- Чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та позашкільних закладів освіти зі спортивного орієнтування що проходили в Алуштинському районі АР Крим з 03.08 по 09.08.2010 р;
- Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування на дистанціях «Рогейну», що проходили у м. Чернівці, с/к «Мигово»  з 12.08 по 15.08.2010 р.
- Міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування «Кримські канікули», що проходили в АР Крим, м. Алушта з 26.10 по 31.10.2010 р.;
- Змаганнях з підземного орієнтування що проходили в с. Каменське, Ленінськоого району АР Крим, з 19.11 по 22.11.2010 р.;
- Змаганнях зі спортивного орієнтування на лижах,що проходили у с. Мигово Чернівецькій області, з 23.12 по 27.12.2010 р.;
Результатом участі у вищезазначених заходах є призові місця, що зайняли представники нашого закладу.
У 2010 році вихованцям туристсько-краєзнавчих гуртків області присвоєні:
звання „Майстер спорту України” – 5 гуртківцям;
звання „Кандидат у Майстри спорту України” – 11 гуртківцям;
спортивні розряди (І-ІІІ) - 38 гуртківцям;
Також для гуртківців Центру були проведені:
-    з 30.04 по 04.05.2010 підсумковий велопохід І категорії складності по Дніпропетровській області. з вихованцями гуртка „Велосипедний туризм” (керівник Музика В.М.);
-    з 31.05. по 8.06. пішохідний похід ІІІ ступеню складності по Криму для вихованців гуртка «Пішохідного туризму» (керівник Сайдаков П.Т.);
-    з 05 по 24 серпня 2010 року пішохідний похід IV категорії складності по Кольському півострову. З вихованцями гуртка «Спортивного туризму» (керівник Коршок Я.В.)
-    з 13.06 по 24. О6.2010 р.  пішохідний похід ІІ категорії складності по Криму з вихованцями спортивно – туристичних гуртків центру (керівник Коршок Я.В.)
-    з 11 по 19 вересня 2010 року пішохідний похід І категорії складності по Криму для вихованців гуртка «Спортивного туризму» (керівник Чернявський С.І.);
-    з 23 по 25.10.2010 р. триденний пішохідний похід по Новомосковському лісі для вихованців гуртка «Пішохідного туризму» (керівник Сайдаков П.Т.).
 
Результативність участі команд та вихованців КЗ „ДДЮЦМС”ДОР у міжнародних, Всеукраїнських, обласних заходах  у 2010 році
№ з/п
Назва заходу
Дата та місце проведення
Кількість учасників
Результати
 
2010 рік
1.     
Відкриті змагання з пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді „Кубок Бугу”
01-02.05. (Миколаївська область)
8 +2
ІІІ місце
2.     
Першість України з техніки гірського туризму
01-07.05.
АР Крим
5+1
ІІІ місце
3.     
Міжнародні багатоденні змагання зі спортивного орієнтування „Кубок Партизанської іскри”
27-30.05.
Миколаївська область
12+2
11 місце
4.     
Чемпіонат України серед школярів зі спортивного орієнтування
19-24.05.2010
м. Суми
12+2
І місце
5.     
ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт історико-географічного відділення МАНУ
12-17.04
м. Київ
7
ІІ та ІІІ місце
(Якушевич Вікторія та Крикун Павло відповідно)
6.     
15 чемпіонат кіровоградської області з пішохідного туризму
25-28.03
м. Кіровоград
8+2
Загальний залік:
старша вікова група – І місце
молодша вікова група – ІІ місце
7.     
Чемпіонат України, Кубок України (3-4 етапи) зі спортивного орієнтування на лижах
21.02-24.02 м. Київ
12+2
4 місце
8.     
Чемпіоант України і Фінал Кубку України сере юнаків по лижному орієнтування
24.02-01.03
Сумська область
7+2
Ткачук Вікторія – обсолютна чемпіонка ЧУ
9.     
Міжнародні змагання „Ліга-Компас” зі спортивного орієнтування
30.03-05.04
Харківська область
12+2
Ч14: ІІ місце
Ч16:4;6 місця
Ч21А: 6 та 20 місця
Ж12- ІІ місце
10. 
Міжнародні змагання зі спортивного орієнтування „Таврійська весна”
23.03-29.03
АР Крим
16+2
Ч14: І місце
Ж14: І місце
Ч16: ІІІ місце
Ч14- ІІІ місце
11. 
Чемпіонат Запорізької області з пішохідного туризму
16.04-18.04
м. Запоріжжя
8+2
ІІ місце КЗ
12. 
Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юніорів
16-19.04
Харківська область
12+2
Ж 18: І та ІІ місце
Ж20: І, ІІ, ІІІ місце
Ж21Е: ІІІ та 15 місця
Ч20: ІІІ місце
Ч21Е: І, ІІІ, 15,19 місця
13. 
Першість Кіровоградської області з пішохідного туризму
07-12.06
м. Кіровоград
8+2
І місце КЗ
14. 
Чемпіонат України з пішохідного туризму серед юніорів
05-12.07
Київська область
8+2
17 місце КЗ
15. 
Всеукраїнський зліт учасників дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри „Сокіл” Джура Українського козацтва
15-26.07
Закарпатська область
8+2
І місце конкурс „Бівак” ІІ місце у конкурсі „Ватра”
16. 
Чемпіонат України серед юніорів зі спортивного орієнтування на дистанціях Рогейну
08.07-12.07
Луганська область
14+2
ІІ місце КЗ
17. 
Чемпіонат України серед дщитячо-юнацьких спортивних шкіл та позашкільних закладів зі спортивного ораєнтування
03.08-09.08
АР Крим
12+2
І місце КЗ
18. 
Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування на дистанціях Рогейну
12.08-17.08
м.Чернівці
6+1
Ткачук Тетяна – І місце
Фесенко Євген – ІІІ місце
19. 
Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах
23.12-28.12
Чернівецька область
13+1
Ткачук Вікторія – І місце
20. 
Чемпіонат України зі підземного орієнтування
19-22.11 АР Крим
12+2
І місце КЗ
21. 
Міжнародні змагання зі спортивного орієнтування „Кримські канікули”
26.10.01.11 АР Крим
15+1
І місце КЗ
КЗ – командний залік
 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika