Юні туристи

Гурток юних туристів – це перша сходинка до мужньої сім’ї туристів-спортсменів, людей сміливих та допитливих. Адже туризм - не тільки фізичний розвиток, бадьорість і працездатність, а й відмінний засіб виховання у дітей цілеспрямованості, зібраності, прагнення до пізнання. 

Метою програми є ознайомлення дітей з основами похідного та загального туризму, краєзнавчої роботи, формування базових компетентностей особистості засобами туризму і краєзнавства.

Заняття в гуртку формують у дитини уміння орієнтуватися на місцевості за допомогою карти та компасу, проходити маршрути за легендою, встановлювати намети, розпалювати вогнище, долати елементарні емітовані та природні перешкоди, дотримуватися основних правил техніки безпеки в туристських подорожах.  Завдяки заняттям гуртківці укріплюють своє здоров’я, вчаться культурі спілкування, вмінню працювати в колективі, відповідальності та працелюбності.

Гурток „Юні туристи” працює на базі  комунального закладу "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей" (м. Дніпропетровськ, вул. Тверська, 41).

 

Гуртківці - вихованці закладу, сироти та діти позбавлені батьківського піклування. 

Керівник гуртка – Сайдаков Павло Тимофійович. 

         
alt alt
alt

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika