З 2009 року Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва реалізує напрямок – європейська просвіта, в рамках якого керівники і члени євроклубів області проходили навчання на базі позашкільного закладу, брали участь в організації та проведенні різноманітних заходів і акцій. Зокрема, активні євроклуби, як переможці конкурсу написання молодіжних проектів, успішно реалізували свої ініціативи. 

 

Враховуючи сучасні тенденції в освіті та з метою розвитку  євроклубів і нових молодіжних груп, наступний етап європейської просвіти проводиться у форматі дистанційного навчання шляхом застосування  сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (скайп-зустрічі, вебінари, форуми тощо).

 

На виконання Державної цільової соціальної програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, затвердженої постановою КМУ від 13.04.2011р. № 494, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 № 31/9 – 537 «Про методичні рекомендації з питань організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах у 2013/2014 н. р.», з метою розвитку інноваційно-комунікаційних технологій в позашкільній освіті в грудні 2013р. в Дніпропетровській області стартував обласний молодіжний проект з дистанційного навчання «Молодь Дніпропетровщини крокує до світового інформаційно – освітнього простору», започаткований ДДЮЦМС.

 

В рамках проекту дистанційного навчання протягом 2013-2014 навчального року учасники познайомились з поняттями «толерантність», „єдність” та отримали завдання щодо розповсюдження і донесення отриманої інформації до своїх однолітків у різноманітний спосіб (на вибір – лекція, презентація, акція тощо).

 

З інформацією про найцікавіші заходи, проведені євроклубівцями  у своєму місті/районі, ви може ознайомитись в нашій новій рубриці „Ініціативи учасників проекту з дистанційного навчання”.

 

Якщо ви маєте цікаву інформацію про заходи з цієї теми, а також з теми європейської просвіти, надсилайте її нам на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  для розміщення на сайті ДДЮЦМС.

 
1 Результати проекту «Молодь Дніпропетровщини крокує до світового інформаційно-освітнього простору»
2 Реалізація проекту „Молодь Дніпропетровщини крокує до світового інформаційно-освітнього простору”
 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika