Учасники програм обласного євроклубу

Список 

членів обласного євроклубу "З любов'ю до Батьківщини - до Європейської спільноти"

2009- 2010 роки
 
 
П.І.П.
Адреса школи
1.                 
Шабала Анастасія Віталіївна
Магдалинівський р-н, Жданівська ЗОШ 9 кл
2.                 
Приймак Любов Дмитрівна
Магдалинівський р-н Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ст..
8 клас
3.                 
Лобанова Вікторія Василівна
Магдалинівський район, Оленівськиа ЗОШ І-ІІІ ст.. 8 клас
4.                 
Євлаш Аліна Сергіївна
Томасівський р-н, Чумаківська ЗОШ І-ІІ ст.. 10 клас
5.                 
Бобир Віталій Олександрович
Томасівський р-н, Томаківська ЗОШ І-ІІ ст. №1. 10 клас
6.                 
Кулєшова  Віолетта Владиславівна
м. Марганець СЗШ № 1  9-А  клас
7.                 
Бандура Юлія Миколаївна
м. Марганець ЗОШ № 11 9-А клас
8.                 
Водяник Тетяна Сергіївна
Верхньодніпровський р-н Ново миколаївська СЗШ №1 9 кл
9.                 
Олійник Денис Олегович
М. Кривий Ріг, Інгулецький р-н
Криворізька ЗОШ № 115, 9-Б
10.            
Яковенко Дар’я Володимирівна
М. Кривий Ріг, Дзержинський р-н, Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа № 4, 9 -А
11.            
Манко Олег Олександрович
Криничанський р-н Щорська СЗШ 9 кл
12.            
Сербін Ірина Олександрівна
Криничанський район, Криничанська середня ЗОШ №1 9
кл
13.            
Матвій Ольга Петрівна
Криничанський р-н, Світло гірська ЗОШ 9 кл
14.            
Білий Олександр Одександрович
Петриківський р-н Петриківська СЗШ 9 кл
15.            
Таран Альона Олександрівна
Петриківський р-н Петриківська СЗШ 9 кл
16.            
Хорішман  Вікторія Володимирівна
Петриківський р-н Петриківська СЗШ 9 кл
17.            
Півтарацький Артем Ігоревич
Жовтневий р-н, НВК №66, 9 клас
18.            
Ковальчук Тетяна Ігорівна
Жовтневий р-н, НВК №66, 9 клас
19.            
Бондаренко Валерія
Сш №1, 11 клас, м. Дніпропетровськ
20.            
Селітбовська Влада
Жовтневий р-н, НВК №66, 9 клас
21.            
Примак Яна
Жовтневий р-н, НВК №23, 9 клас
22.            
Барміна Катерина Олександрівна
Дніпропетровський р-н КЗ Баглійська СШ 9 кл
23.            
Світлична Юлія Юріївна
Дніпропетровський р-н КЗ Баглійська СШ 9 кл
24.            
Люфтік Леонід Русланович
Дніпропетровський р-н КЗ Баглійська СШ 9 кл
25.            
Жовненко Альбина Сергіївна
м. Новомосковськ вул. Комсомольська 33 СШ № 15 9 кл
26.            
Шевченко Анастасія Олександрівна
м. Новомосковськ, пров. Новоселівський 11, гімназія №3, 9 кл
27.            
Абрамова Аліна Ігорівна
м. Новомосковськ, пров. Новоселівський 11, гімназія №3, 9 кл
28.            
Карпова Віта Павлівна
Петропавлівський р-н, Петропавловська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 кл
29.            
Чупрова  Ірина Ігорівна
Петропавлівський р-н, Петропавловська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 кл
30.            
Кравець Катерина Вікторівна
Петропавлівський р-н, Петропавловська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 9 кл
 
 
Список 
членів обласного євроклубу "З любов'ю до Батьківщини - до Європейської спільноти"
2010 - 2011 роки.
 
 
П.І.Б.
Адреса школи
1.              
Постриганова Катерина Петрівна
м. Вільногірськ, середня загальноосвітня школа № 2,
 9 кл.
2.              
Бердник Катерина Олександрівна
м. Дніпродзержинськ, середня загальноосвітня школа №34, 9 кл.
3.              
Лапкіна Альона Миколаївна
м. Жовті Води, середня загальноосвітня школа №12 з профільними класами, 9 кл.
4.              
Чуносова Ірина Андріївна
м. Орджонікідзе, середня загальноосвітня школа №8, 9 кл.
5.              
Кривенко Дар’я Дмитрівна
м. Синельникове, гімназія, 9 кл.
6.              
Васалатьєва Валерія Анатоліївна
м. Тернівка, середня загальноосвітня школа №7, 9 кл.
7.              
Степаненко Анастасія Олегівна 
Апостолівський район, Зеленодольська загальноосвітня школа №1, 9 кл.
8.              
Задерей Юлія Василівна
Межівський район, Новопавлівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 9 кл.
9.              
Недвецька Юлія Ігорівна 
Нікопольський район, Кам’янська загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів, 9 кл.
10.         
Локота Ольга Олександрівна
Новомосковський район, Гвардійська загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів, 9 кл.
11.         
Карченко Олена Віталіївна
Покровський район, Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, 9 кл.
12.         
Жуган Тетяна Віталіївна
П’ятихатський район, П’ятихатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, 9 кл.
13.         
Мазуренко Ганна Вікторівна
Синельниківський район, Іларіонівська середня загальноосвітня школа, 9 кл.
14.         
Снігур Анна Анатоліївна
Солонянський район, Солонянська середня школа №2, 9 клас
15.         
Костик Анастасія Миколаївна
Софіївський район, Софіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, 9 кл.
16.         
Дирда Наталія Володимирівна
Царичанський район, Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 9 кл.
17.         
Вініченко Вікторія Віталіївна
Широківський район, Калинівська середня загальноосвітня школа, 9 кл.
18.         
Калініч Маргарита Олегівна
Юр’ївський район, Новоіванівська середня загальноосвітня школа, 9 кл.
19.         
Бухал Павло Вадимович
м. Вільногірськ, середня кшола №5, 9 кл.
20.         
Думініка Артур Григорович
м. Дніпродзержинськ, середня загальноосвітня школа №30, 9 кл.
21.         
Буханов Ілля Ростиславович
м. Жовті Води, середня загальноосвітня школа №12 з профільними класами, 9 кл.
22.         
Клочковський Артур Геннадійович
м. Орджонікідзе, середня загальноосвітня школа №8, 9 кл.
23.         
Кіряков Максим Олександрович
м. Синельникове, гімназія, 9 кл.
24.         
Аксьонов Сергій Олександрович
м. Тернівка, середня загальноосвітня школа №7, 9 кл.
25.         
Дзюндзя Ілля Юрійович
Апостолівський район, Зеленодольська загальноосвітня школа №2, 9 кл.
26.         
Калько Владислав Анатолійович
Межівський район, Іванівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 9 кл.
27.         
Кругляк Владислав Андрійович
Нікопольський район, Кам’янська загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів, 9 кл.
28.         
Бродський Микита Володимирович
Новомосковський район, Гвардійська загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів, 9 кл.
29.         
Костоглод Богдан Олегович
Покровський район, Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, 9 кл.
30.         
Черкасов Андрій Владиславович
П’ятихатський район, П’ятихатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, 9 кл.
31.         
Ладанов Олексій Володимирович
Синельниківський район, Іларіонівська середня загальноосвітня школа, 9 кл.
32.         
Федорук Олег Олександрович
Солонянський район, Солонянська середня школа №1, 10 клас
33.         
Шевцов Олександр Артурович
Софіївський район, Софіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, 9 кл.
34.         
Ковіка Богдан Валерійович
Царичанський район, Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 9 кл.
35.         
Безпалько Єгор Ігорович
Широківський район, Калинівська середня загальноосвітня школа, 9 кл.
36.         
Баулін Артемій Олексійович
Юр’ївський район, Чаплинська середня загальноосвітня школа, 9 кл.

 

 

Список 
членів обласного молодіжного євроклубу "Від активної молоді - до успішної громади"
 2012 р.

 

П.І.Б. Адреса школи

1

Шляховий Данило Олегович

СЗШ №58 м. Дніпропетровська

2

Єрмак Наталія Юріївна

ЛІТ м.  Дніпропетровська

3

Кириченко Анастасія Олександрівна

СЗШ № 142 м. Дніпропетровськ

4

Нагорна Юлія Ігорівна

СЗШ №103 м. Кривого Рогу

5

Ярошенко Ольга Віталіївна

Центрально-міська гімназія м. Кривий Ріг

6

Федотова Світлана Олегівна

СЗШ №17 міста Павлограду  

7

Пупченко Владислав Сергійович

СЗШ №4 міста Вільногірська

8

Мала Вікторія Олександрівна

СЗШ №3 міста Марганцю  

9

Міняйло Іван Святославович

СЗШ №10 міста Марганцю  

10

Большак Анна Павлівна

СЗШ №18 міста Новомосковська

11

Поздеєва Валерія Костянтинівна

Колегіум №11 міста Новомосковська

12

Забутна Марина Віталіївна

Чортомлицька НСЗШ міста Орджонікідзе

13

Пугачова Діана Павлівна

СЗШ №2 міста  Першотравенська

14

Кулікова Вікторія Василівна

СЗШ №1 міста Синельникове

15

Єреміна Ольга Сергіївна

СЗШ №5 міста  Тернівки   

16

Колеснік Вікторія Станісліавівна

СЗШ №5 міста Тернівки    

17

Пшеничникова Вероніка Ігорівна

Ліцей-інтернат для сільської молоді , м. Кривий Ріг

18

Помазан Юрій Геннадійович

НВК Васильківського району     

19

Сидоренко Ольга Юріївна

Ганнівський НВК Верхньодніпровського району     

20

Золотаревська Ольга Олегівна

Ліцей-інтернат для сільської молоді , м. Кривий Ріг

21

Плєшко Максим Олегович

Оленівська СЗШ Магдалинівського району     

22

Шпонька Руслан Юрійович

Олексіївська СЗШ Нікопольського раойну

23

Прянікова Альона Сергіївна

СЗШ Петриківського району  

24

Поліщук Наталія Петрівна

Самарська СЗШ Петропавлівського району

25

Терещенко Олексій Андрійович

Самарська СЗШ Петропавлівського району

26

Зуєва Марія Олександрівна

СЗШ №3 П’ятихатського району

27

Овсійчук Ольга Володимирівна

Ілларіонівська СЗШ Синельниківського району

28

Жищук Аліна Едуардівна

СЗШ №2     Солонянського району

29

Буханець Анна Юріївна

Чаплинська СЗШ Юр’ївського району

30

Оката Інна Анатоліївна

Настасівська СЗІЇІ Томаківського району

31

Герасименко Руслан Миколайович

Вербківська ЗОШ Павлоградського району

32

Москалюк Дарія Петрівна

СЗШ №2 Софіївського району

33

Охрицька Аліна Юріївна

Межівська ЗСШ

34

Загоруля Юрій Андрійович

Червоногригорівська СЗШ Нікопольського району