Туристичні канікули

У період літньої оздоровчої кампанії 2017 року у Саксаганському районі м. Кривий Ріг працювали пристосовані табори з денним перебуванням, де дітям надавалися різноманітні послуги з відпочинку. Упродовж  І та ІІ змін педагогічні працівники ЦТКЕУМ «Мандрівник» організовували туристсько-краєзнавчі та туристсько-спортивні розважальні програми для вихованців пристосованих таборів з денним перебуванням.

 

З 01 до 15 серпня 2017 року КПЗ «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді «Мандрівник»» Криворізької міської ради організував роботу туристичного майданчика «Подорож у туристичні канікули» для дітей і молоді Саксаганського  району.

 

Робота на  майданчику була спрямована на розвиток умінь та навичок у дітей жити в природному середовищі, вміння спілкуватися з природою, це унікальна можливість поповнити знання з історії рідного краю.

 

Активний відпочинок дітям забезпечували велосипеди, ліани, паралелі, метелики, переправи, краєзнавчі майстер-класи.

 

Саме тут криворізька молодь змогла проявити себе у туристичних змаганнях та квестах, велоперегонах, велотріалі, орієнтуванні на місцевості, виявити винахідливість у краєзнавчих конкурсах та вікторинах, відпочити у туристичному містечку, де отримати задоволення та відпочинок  від пісень з гітарою біля вогнища. 

 

Для організації змістовного дозвілля дітей заздалегідь продумана програма заходів та екскурсій, а кваліфіковані кадри – керівники гуртків забезпечують його повноцінну діяльність.

 

 Подорож у туристичні канікули – це один із міських проектів щодо оздоровлення дітей та молоді засобами туризму і краєзнавства. Завжди потрібно створювати умови, які дадуть можливість дітям осмислити власне життя, усвідомити цінність здоров’я. Досліджуючи історію і традиції рідного краю, ми виховуємо почуття гідності, гордості за свій народ, патріотизм. 

alt

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika