Про обласний патріотичний захід

Відповідно до Плану обласних та участі у всеукраїнських, міжнародних організаційно-масових заходах дітей та учнівської молоді на 2017 рік (за основними напрямами позашкільної освіти, затвердженого наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 19.01.2017 № 34/0/212-17, з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління засобами туристсько-краєзнавчої роботи, вшанування військових української армії, які захищають рубежі України і свій народ та з нагоди відзначення Дня Збройних сил України комунальний заклад „Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва” Дніпропетровської обласної ради 02 грудня 2017 року проводить обласний патріотичний квест з елементами спортивного орієнтування та краєзнавства „Майбутнє України за нами!”.

 

Захід проводитиметься в м. Дніпро на території Центрального парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка.

 

Заїзд та реєстрація учасників  та урочисте відкриття заходу 02.12.2017 (субота) до 10.00 (м. Дніпро, площа Шевченка, 1, палац студентів ДНУ ім. О. Гончара). Роз’їзд після 14.00.

 

До участі в обласному заході запрошуються по одній команді від міста/району у складі 8 вихованців навчального закладу: туристсько-краєзнавчих гуртків, гуртків зі спортивного орієнтування, козацько-лицарського виховання „Джура” віком 13-16 років в супроводі керівника гуртка.

 

Учасники повинні бути в одязі відповідно до погодних умов та мати на команду гаджети (3 мобільні телефони), олівець або ручку.

 

Для участі в заході до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки, завірені печаткою та підписом директора навчального закладу, страхові поліси.

 

Витрати  на  проїзд до місця проведення заходу та в зворотному напрямку, добові витрати супроводжуючим керівникам здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

 

Просимо до 21 листопада 2017 року надіслати на електронну адресу ДДЮЦМС с Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду попередні іменні заявки на участь у обласному патріотичному квесті за формою, що додається.

 

Без попередніх заявок делегації до участі в змаганнях не допускаються.

 

Контактні особи: Горбонос-Андронова Олена Русланівна, методист КЗ „ДДЮЦМС”ДОР, тел. (097) 925-90-98, (093) 242-16-64, Тяпкіна Калерія Миколаївна, методист КЗ„ДДЮЦМС”ДОР, головний суддя квесту,  тел. (097) 226-89-01.

 

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika