Засідання обласного штабу гри „Сокіл” („Джура”)

01 лютого 2018 року в приміщенні конференц-зали департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної ради під керівництвом директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації,  голови обласного штабу гри „Сокіл” („Джура”)Полторацького Олексія Володимировича відбулось засідання обласного штабу з проведення на Дніпропетровщині в 2018 році ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл”  („Джура”) серед учнів віком 14-16 років.

 

В ході засідання розглянуті питання:

  1. Внесення змін до складу обласного штабу з проведення у 2018 році ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).
  2. Розподіл повноважень членів обласного штабу з проведення ІІ (обласного) етапу гри „Сокіл” („Джура”).
  3. Визначення місця та термінів проведення ІІ (обласного) етапу гри „Сокіл” („Джура”), місця урочистого відкриття гри.
  4.  Обговорення та затвердження Порядку проведення ІІ (обласного) етапу гри „Сокіл” („Джура”).
  5. Фінансування ІІ (обласного) етапу гри; харчування учасників, їх медичний супровід та безпека під час проведення обласного етапу гри.
  6. Порядок участі команд об’єднаних територіальних громад в І районному етапі гри.

 

За рішенням засідання обласного штабу КЗ „ДДЮЦМС”ДОР 14.02.2018  в середу проводить перше модульне навчання для керівників команд (роїв) – переможців І (районного/міського) етапів гри 2017 року, учасників ІІ (обласного) етапу гри „Сокіл” („Джура”) – 2017 (про що в міста і райони обласні будуть найближчим часом направленні інформаційні листи).

 

Також в лютому п.р. на базі КЗ „ДДЮЦМС”ДОР планується проведення модульного навчання для керівників команд (роїв) об’єднаних територіальних громад. Термін проведення заходу визначатиметься на підставі поданих заявок.

 

Під час  модульного навчання до відома керівників команд будуть доведені затверджені на штабі терміни та місце проведення ІІ (обласного) етапу гри – 2018, Порядок проведення ІІ (обласного) етапу гри та детальний опис конкурсів та змагань гри „Сокіл” („Джура”) – 2018.

 

Оргкомітет ІІ (обласного) етапу гри

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika