Чи переможе справедливість?

На звернення Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва до постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства Дніпропетровської обласної ради, руками якої намагаються знищити дитячий центр, підтверджено, що питання про реорганізацію (фактично ліквідацію) ДДЮЦМС розглянуто формально. Тому 20.02.2018 року викладене питання буде розглянуто повторно. Сподіваємось на об’єктивну оцінку не обґрунтованого прийнятого рішення, яке підготувала начальник відділу кадрової роботи з комунальними підприємствами, закладами та установами обласної ради Костіна Н.С.

 

Маємо надію що остаточне рішення при повторному розгляді 20.02.2018 року буде на користь дітей, учнівської молоді та громади Дніпропетровщини.

 

Дивно, чому досі не висловлює свою позицію начальник департаменту освіти і наук облдержадміністрації О. Полторацький? На засіданні комісії повідомили, що питання розглядається з його відома. А може він сам ініціював це рішення?!

 

Наступну інформацію розмістимо після отримання відповіді на наш письмовий запит до департаменту освіти і науки, направлений 12.02.2018.

 

Чекайте далі…

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika