Кому Полторацький хоче передати обласний дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва?

З Інтернет ресурсів ми дізнались, що підприємство при обласній раді „Молодіжний Центр Дніпропетровщини” створено за часів Януковича – Вілкула  у 2012 р. Підприємство не входить до системи освіти, не реалізує державні програми з питань виховання підростаючого покоління, не належить до закладів позашкільної освіти, діяльність цього  підприємства спрямована на реалізацію неформальної  освіти, проведенню розважальних заходів та є кишеньковим підприємством самого голови обласної ради Пригунова Г.О., який бере участь у багатьох розважальних програмах молодіжного центру, про що свідчать фотоматеріали, якими майорить Інтернет.

 

Натомість  пан Пригунов за 3 роки не знайшов часу відвідати на запрошення  дитячого-юнацького центру міжнародного співробітництва Всеукраїнські, Міжнародні та області заходи для учнівської молоді, які навіть проводились перед будівлею Дніпропетровської обласної ради, наприклад: ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”). В той час, коли не фінансується пункт 1.9 регіональної цільової Програми патріотичного виховання населення Дніпропетровщини (рішення обласної ради від 02.12.2016 р № 123-7/VIII .) наче б то із-за відсутності грошей в бюджеті, підприємство „Молодіжний Центр Дніпропетровщини”  щорічно отримує 10 млн. грн. (дані з офіційного сайту держзакупівель "ProZorro").

 

Але на запит громадської організації „ ProZorro” про використання коштів відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” керівництвом підприємства „Молодіжний Центр Дніпропетровщини” було відмовлено,   потім справа розглядалась в Соборному (Жовтневому) районному суді міста Дніпро.

 

Пріоритети діючої влади очевидні…

Чекаємо Ваші коментарі з цього приводу.

 

Далі буде…

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika