Навчально-тренувальні збори скелелазів ДДЮЦМС

 

         Для талановитих і обдарованих вихованців гуртків «Спортивне скелелазіння» ,які посіли призові місця на Літній Універсіаді -2017, Чемпіонатах України серед школярів та серед позашкільних навчальних закладів , з 01 по 10 серпня 2017 р. проведено навчально – тренувальні збори на території одного із самих мальовничих місць України – Буцькому скельному каньйоні (с. Буки, Черкаська область).

 

         Склад вихованців гуртків: брати Сарміни –Михайло та Павло, Робота Ігор, Пометун Максим, Марей Інна, Карноза Анастасія,  Власенко Микита, Міатова Юлія, Соколова Ольга ,Глушко Артем, Літуча Анастасія ,Рудковська Дар’я, Білоус Едуард ,Ковальчук Олексій.

 

         Супроводжуючі - керівники гуртків « Спортивне скелелазіння» , майстри спорту України зі спортивного скелелазіння – Тяпкін Ігор Олегович та Колкотіна Тетяна Петрівна.

 

         Впродовж 10 днів вихованці гуртків підкоряли складні маршрути та болдерінги, освоювали та удосконалювали основні туристські уміння та навички ( розбивали намети,в’язали вузли, долали переправу тощо). Програма навчальних зборів виконана в повному обсязі. Представники учнівської та студентської молоді не тільки успішно підготувались до змагань зі спортивного скелелазіння ,але й добре відпочили , отримали заряд позитивних емоцій .

 

         Буцький скельний каньйон – це справжнє диво природи: загальна довжина його – 2,5 кілометри, а ширина — 80 метрів. Висота скель сягає тридцяти метрів. Кажуть, цьому камінню понад 2 мільярди років .Між високих гранітних скель, що утворюють кам’яні береги, тече одна з найкрасивіших річок України – Гірський Тікич. Річкові води стрімко скочуються з брили граніту, тим самим створюючи водоспад «Вир». У ХІХ столітті біля водоспаду побудували водяний млин, а у ХХ –Буцьку  гідроелектростанцію -одну з найперших в Україні.

 

         Наша туристська молодь ,яка бачила багато краси і долала різні екстріми , була вражена гранітним каньйоном серед рівнинного рельєфу , отримала задоволення від тренувань і відпочинку . Зміцнілі і загартовані , розумні і жартівливі, патріотично налаштовані, з новими планами і мріями вихованці гуртків "Спортивне скелелазіння"  прибули до рідного міста.

 

         Скелелазіння – це сучасний вид спорту , прихильники якого готуються до Олімпіади ,яка відбудеться в м. Токіо (Японія) в 2020 році. Сподіваємось ,що вихованці наших гуртків стануть її учасниками.

 

alt

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika