Гуртківці-орієнтувальники на всеукраїнських змаганнях «Голосіївська осінь – 2017»

 

26 – 30 жовтня 2017 року в м. Києві змагалися майже 500 спортсменів від 10 до 80 років у всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування «Голосіївська осінь – 2017» на середніх дистанціях, що присвячені пам’яті відомих людей в цьому виді спорту – Михайлу Аврутісу (засновник перших змагань зі спортивного орієнтування в Україні) та Валентину Правилі (український картограф).

 

Від Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва у змаганнях брали участь 15 юнаків та дівчат під керівництвом тренера Рудакової Олени Миколаївни.

 

В перший день змагань – спортсмени змагалися в національному природному парку імені Максима Рильського – Голосіївський, улюбленому місці відпочинку усіх киян. Територія парку є частиною залишку природного лісу площею близько 6 га, що колись з півдня оточував Київ. Траси проходили уздовж долини струмка Горіхуватка, мальовничими улоговинами та хребтами.

 

Організація старту була незвичною. До 60 спортсменів однієї вікової групи стартували одночасно. Кожний прагнув вибороти перемогу.

 

Хто ж переміг від ДДЮЦМС?

 

Булава Даша (група Ж14) та Пономаренко Богдан (група Ч16) стали першими у своїх вікових групах, Ткаченко Артем (група Ч10) виборов срібло, Самойленко Костя (група Ч18) та Мартинов Микита (група Ч12) вибороли бронзу.

 

Змагання другого дня були ще цікавішими. Ареною змагань стала Голосіївська Пустинь. Це територія Свято-Покровського монастиря – сучасного цілісно-завершеного монастирського комплексу в Голосіївському. Тут на учасників чекав сильно розсічений рельєф: круті схили балок, зарості та стежки, що покриті опавшим листям.

 

Чи перемогли вихованці ДДЮЦМС в цей день?

 

Так. Довгань Данило (група Ч16) став срібним призером. Наймолодші орієнтувальники – Вехновський Ренат та Ткаченко Артем (група Ч10) посіли 2 та 3 місце, виконавши норматив 3 юнацького розряду. Дівчата – Соколова Саша, Пєшкова Марія і Тавалинська Марія увійшли в топдесятку кращих, виконавши норматив 1 та 3 юнацького розряду.

 

Переможці отримали медалі, грамоти та пам’ятні призи від спонсорів змагань.

 

У вільний час спортсмени мали змогу побувати в центрі Києва – пройти Хрещатиком до центральної Площі Незалежності. Екскурсія «Майданом» була досить насиченою.

 

Саме тут 1 квітня 1917 р. (стара назва: Думська площа) відбулася стотисячна українська маніфестація, на якій гучно пролунала вимога до Тимчасового уряду Росії надати автономію Україні. 

 

В наш час Майдан Незалежності – це символ сили та незламності, віри у перемогу, віри у свою країну, свідок сторічної боротьби за українську державу. В нашій пам’яті досі постає кривава картина 18-20 лютого 2014 року: палаючі шини, барикади, коктейлі Молотова, крики «Слава Україні!», ненаситна зграя беркутівців, намети, запах такого необхідного теплого чаю, шквал морозу.

 

Нехай назавжди залишаться лише у жахливих снах, у спогадах подвиги наших Героїв, не повторюючись більше ніколи!

 

Керівник гуртків «Спортивне орієнтування»   О.М. Рудакова

alt

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika