Гуртківці Центру на чемпіонаті України зі скелелазіння

З 4 по 6 листопада 2017 року в Кременчуці  відбувся чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів відбулися традиційні змагання зі скелелазіння серед студентів найвищого рангу – чемпіонат України.

 

Спортивна арена змагань – це сучасний  спортивний комплекс «Політехнік» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, до якого входить єдиний в Полтавській області скеледром.

 

На змагання приїхали 52 найсильніших спортсмени - студенти з  різних міст України: Дніпро, Харків, Полтава, Кіровоград, Київ, Запоріжжя, Вінниця.

 

Змагання проходили в трьох дисциплінах: в лазінні на швидкість, трудність та з багатоборства.

 

Студентську команду від нашого міста представляли спортсмени – вихованці гуртків «Спортивне Скелелазіння» Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва (керівники Колкотіна Тетяна Петрівна та Тяпкін Ігор Олегович):  Карноза Анастасія, Марей Інна, Пугач Євген, Максимчук Олег, Пасько Максим, Сармін Павло та Глушко Артем.  

 

Кращий результат в лазінні на швидкість у Марей Інни5 місце, вона також виконала норматив кандидата у майстри спорту України. Спортсмени: Максимчук Олег та Сармін Павло виконали норматив 2 дорослого розряду.

 

В командному заліку серед колективів наша збірна посіла:

ІІ місце в лазінні на швидкість,

ІІІ місце в лазінні на трудність,

ІІ місце з багатоборства,

і була нагороджена дипломами Міністерства освіти і науки України.

 

Вітаємо гуртківців та керівників з гідним виступом на чемпіонаті!

alt

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika