Гуртківці Центру на Всеукраїнських змаганнях зі скелелазіння.

З 29 листопада по 04 грудня 2017 року в м. Харків відбулися Всеукраїнські змагання зі скелелазіння серед юніорів та юнаків  (болдрінг, швидкість, етап, фінал). Ці змагання стали наймасовішими за 2017 рік, де підводилися підсумки за рейтингом кращих спортсменів року і відбір у збірну України серед юнаків на наступний рік.

 

Понад 300 спортсменів з 10 регіоінів нашої країни – Одеської, Харківської, Хмельницької, Дніпропетровської, Луганської, Донецької, Кіровоградської, Вінницької, Житомирської, Полтавської областей та міста Києва приїхали на цей захід.

 

Сьогодні скелелазіння стає все більш популярним і набуває нових прихильників, перетворюючись із невеличкого «гуртка за інтересами» у досить масовий вид активного відпочинку.

 

Збірну команду КЗ «ДДЮЦМС» ДОР   представляли вихованці гуртків «Спортивне скелелазіння» керівників Тяпкіна Ігоря Олеговича та Колкотіної Тетяни Петрівни – Чорна Олена, Глушко Артем, Соколова Ольга, Шевченко Родіон, Міатова Юлія, Ткачова Дар’я, Растрігіна Єва, Сармін Михайло, Літуча Анастасія та Пугач Євген. Вони змагалися на трасах з верхньою страховкою «швидкість» – які характеризуються наявністю у скелелазів сталевої хватки й пластичності.

 

За результатами змагань кращі спортсмени Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва змогли прорватися у топ-десятку кращих у своїх вікових групах.

 

Глушко Артем, Ткачова Дар’я та Чорна Олена  посіли 4 місце,

 

Пугач Євген та Соколова Ольга – 6 місце.

alt

Як відомо, Харків – не тільки один з найбільших та найкрасивіших обласних центрів України з великою історією, а ще й одне з міст, що знаходиться в безпосередній близькості к зоні проведення антитерористичної операції. Тому не дивно, що в цьому місті був відкритий один з найперших музеїв  героям АТО. Нашим гуртківцям пощастило туди потрапити та побачити на власні очі де-які експонати – фотографії воїнів, бравших участь у бойових діях, патрони, гільзи, осколки снарядів та т.ін. Особливу увагу дітей привернув Державний Прапор України, привезений з передової. Вони також побували на площі Конституції, де встановлено монуме́нт на честь Незале́жності Украї́ни та на одному з найбільших у світі майданів –майдані Свободи.

 

Ця подорож на Всеукраїнські змагання стала для наших юнаків не тільки спортивною ареною, яка веде до нових перемог, а й відкрила для них світ, в якому є місце подвигу українського народу, чия армія зупиняє наступ російських терористів.

alt

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika