НТЗ та Кубок України зі спортивного орієнтування

З 02.01 по 10.01.2018 року в м. Олешки Херсонської області 9 гуртківців - орієнтувальників ДДЮЦМС (керівник гуртків «Спортивне орієнтування» Рудакова О.М.) брали участь в навчально-тренувальних зборах (НТЗ) та  в змаганнях за  Кубок України зі спортивного орієнтування.

Згідно  з  планом зборів гуртківці відточували техніку бігу по рельєфу, азимуту, вибір шляху  на довгих дистанціях у заданому напрямку.  За вибором КП були проведені тренування з фізичної підготовки. Кожен спортсмен пробіг на НТЗ від 40 до 90 км. Збори сприяли розвитку самоврядування, самоствердження в колективі, формування навичок здорового способу життя. На святковий вечір 6 грудня діти підготували смачні страви, конкурси, вікторину про традиції святкування Нового року та Різдва Христового в нашій країні.

6 та 7 січня спортсмени-орієнтувальники змагалися за Кубок України зі спортивного орієнтування, який проходив на  дистанціях за номвими картами  Копані Олешківського району. В перший день на нічній дистанції найкращий результат  серед хлопців 14 років показав вихованець гуртка Микита Мартинов, який став переможцем. А 7 січня на подовжених дистанціях (вікова група Ж14) друге і третє місце посіли дівчата: Булава Дар’я та Костюк Анастасія. Крім того, Костюк Анастасія посіла 2 місце в загальному заліку за сумою двох днів. Старші вихованці гуртків: Ковтун Карина, Самойленко Костянтин і Покандюк Дмитро увійшли до десятки найкращих спортсменів України.