Колектив Центру

 

alt

Директор 

 

ГОНЧАР

   Неля Григорівна 

 

лауреат Державної премії України в галузі освіти, Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком "Софія Русова", почесний працівник туризму України

 

тел. 47-28-11

  

alt

Заступник директора з навчально-виховної роботи 

 

ЗАБОЛОТНЯ

Юлія Вікторівна

 

 нагороджена грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, подякою Міністерства освіти і науки України

 

тел. 47-28-11

 

alt

Заступник директора з  методичної роботи

 

ВИБОРНА 

Наталія Дмитрівна 

 

Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком "Василь Сухомлинський"

 

тел. 47-28-11

 

alt

 Заступник директора з адміністративно-господарчої частини 

 

КУЗЬМЕНКО

Євген Сергійович

 

 нагороджений грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 тел. 47-28-11

 

alt

 Провідний фахівець з бухгалтерії 

НАЗАРЕНКО

Наталія Станіславівна

 

 нагороджена грамотою головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 тел. 47-40-56

 

alt

 Бухгалтер 

 

МІЛЬОХІНА

Інна Іванівна

 

 нагороджена грамотою головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

тел. 47-40-56

 

alt

Провідний фахівець

БОБУХ

Наталя Володимирівна

 

тел. 47-40-56

 

 

alt

Провідний фахівець

АНДРІЄНКО

Алла Іванівна

 

тел. 47-40-56

 

 

alt

Методист зі спортивного туризму 

 

ТЯПКІНА

Калерія Миколаївна

 

майстер спорту зі спортивного орієнтування, нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України

 

 тел. 47-03-12

 

alt

Інструктор з туризму 

ХЛИСТУН

Антон Володимирович

 

 Голова Дніпропетровської дитячо-юнацької маршрутно-кваліфікаційної комісії, президент Дніпропетровської обласної федерації з спортивного туризму, майстер спорту України зі спортивного туризму

 

 тел. 0676301244

 

alt

 Методист з краєзнавства

АНТИПЕНКО

Ганна Сергіївна

 

 кандидат історичних наук

 тел. 47-03-12

 

 

alt

 Методист з краєзнавства

ХВОСТЕНКО

Ольга Вікторівна

 

 нагороджена грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 тел. 47-03-12

 

alt

 Методист з євроінтеграційного напрямку

НАЗАРЕНКО

Олена Олександрівна

 

 експерт міжнародного рівня

 

 тел. 47-03-12

 

alt

 Екскурсовод,  керівник гуртка "Юні екскурсоводи" 

ГРИЧАНІВСЬКА

Лариса Василівна

 

 Відмінник освіти України, нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України

 

 тел. 47-03-12

 

alt

 Екскурсовод 

ГОНЧАР

Олена В'ячеславівна

 

екскурсовод країнами Європи

володіє трьома іноземними мовами

 

alt

  Екскурсовод

 ЗІНОВ'ЄВА

Ганна Володимирівна

 

 тел. 47-03-12

 

alt
 
Завідувачка туристичним відділом, інструктор з туризму
 

 ГОРБОНОС-АНДРОНОВА 

Олена Русланівна

 

 кандидат у майстри спорту зі спортивного туризму, кандидат наук з фізичної культури та спорту

 

 тел. 47-03-12

 

alt Інструктор з туризму

РУБЕЛЬ

Василина Леонідівна, 

кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, секретар Дніпропетровської дитячо-юнацької маршрутно-кваліфікаційної комісії

 

тел. 47-03-12

 

 

alt
 
Інструктор з туризму
 

 

СЛЄПЦОВ

Павло Петрович

 

 відповідальний за військово-патріотичний напрямок

 

 тел. 460565

 

alt

Фахівець з художнього дизайну 

АВЕТІСОВА

Анжела Валентинівна

 

 нагороджена грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 тел. 47-03-12

 

alt

 Фахівець 

ВОЛОШИНА

Олена Олександрівна

 

нагороджена грамотою головного управління освіти і науки облдержадміністрації

 

  тел. 47-03-12

 

alt

 Завідувачка центральним складом 

МЕЛЬНИК 

Галина Петрівна

 

нагороджена грамотами головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 тел. 47-03-12

 

alt

Завідуючий туристичної бази

МАЗУРЧУК

Володимир Ілліч

 

нагороджений грамотою Дніпропетровського державного центру міжнародного співробітництва

 

 тел. 0569377094

 

alt Секретар

САФОШКІНА

Вікторія Анатоліївна

 

 тел. 734-80-09

 

alt

Адміністратор 

 

СТОЛЯРОВА

Марина Миколаївна

 

 нагороджена грамотою Дніпропетровського державного центру міжнародного співробітництва

 

тел. 46-05-65

 
 
alt

Водії першого класу 

СЕМЕНКО

Валерій Валентинович, 

 

КОНОНЕНКО

Володимир Дмитрович

  тел. 46-05-65

 

 

Керівники гуртків:

 

 "Туристське багатоборство"  alt

ГРИГОРЕНКО 

Василь Іванович

 

 керівник гуртка-методист

 

„Пішохідний туризм”, „Туристське багатоборство”   alt

 

КОРШОК

Яків Вілійович

 

 керівник гуртка-методист, майстер спорту України зі спортивного туризму, суддя I категорії, старший тренер збірної команди Дніпропетровської області з пішохідного та гірського туризму, нагороджений нагрудним знаком „Відмінник освіти України” та „Василь Сухомлинський”, почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. 

 

 

 „Історичне краєзнавство” alt

РЕШЕТНЯК

Людмила Миколаївна

 

заслужений вчитель України

 

 „Туристське багатоборство” alt

ПРЯДКО

Олександр  Георгійович

 

 керівник гуртка-методист, нагороджений грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

"Спортивне орієнтування"  alt

РУДАКОВА

Олена Миколаївна

 

 майстер спорту зі спортивного орієнтування

 
 

 

 "Спортивне орієнтування" alt

КУПРІЄНКО

Олександр Васильович

 

інструктор дитячо-юнацького туризму, нагороджений нагрудним знаком „Відмінник освіти України”, почесною грамотою Міністерства освіти і науки України

 
„Водний туризм” alt

 

ГОРДІЄНКО

Олексій Олексійович

 

інструктор-дитячо-юнацького туризму, тренер по спортивному туризму,
суддя ІІ категорії
 
„Спортивне скелелазіння” alt

 

КОЛКОТІНА

Тетяна Петрівна

 

кандидат у майстри спорту зі скелелазіння, суддя ІІ категорії зі спортивного скелелазіння, Чемпіонка України зі скелелазіння серед студентів 
 
 

 

 "Пішохідний туризм"  alt

МАРШЕНКО

Олена Миколаївна

 
 
 
 "Спортивне скелелазіння"   alt

ТЯПКІН

Ігор Олегович

 

 керівник гуртка-методист, майстер спорту зі скелелазіння, суддя ІІ категорії зі спортивного скелелазіння, нагородженний грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika