Колектив Центру

 

alt

Директор 

 

ГОНЧАР

   Неля Григорівна 

 

лауреат Державної премії України в галузі освіти, Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком "Софія Русова", почесний працівник туризму України

 

тел. 47-28-11

  

alt

Заступник директора з навчально-виховної роботи 

 

ЗАБОЛОТНЯ

Юлія Вікторівна

 

 нагороджена грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, подякою Міністерства освіти і науки України

 

тел. 47-28-11

 

alt

Заступник директора з  методичної роботи

 

ВИБОРНА 

Наталія Дмитрівна 

 

Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком "Василь Сухомлинський"

 

тел. 47-28-11

 

alt

 Заступник директора з адміністративно-господарчої частини 

 

КУЗЬМЕНКО

Євген Сергійович

 

 нагороджений грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 тел. 47-28-11

 

alt

 Провідний фахівець з бухгалтерії 

НАЗАРЕНКО

Наталія Станіславівна

 

 нагороджена грамотою головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 тел. 47-40-56

 

alt

 Бухгалтер 

 

МІЛЬОХІНА

Інна Іванівна

 

 нагороджена грамотою головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

тел. 47-40-56

 

alt

Провідний фахівець

БОБУХ

Наталя Володимирівна

 

тел. 47-40-56

 

 

alt

Провідний фахівець

АНДРІЄНКО

Алла Іванівна

 

тел. 47-40-56

 

 

alt

Методист зі спортивного туризму 

 

ТЯПКІНА

Калерія Миколаївна

 

майстер спорту зі спортивного орієнтування, нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України

 

 тел. 47-03-12

 

alt

Методист, керівник гуртків "Спортивне скелелазіння"

ТЯПКІН

Ігор Олегович

 

 керівник гуртка-методист, майстер спорту зі скелелазіння, суддя ІІ категорії зі спортивного скелелазіння, нагородженний грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 тел. 47-03-12

 

alt

Інструктор з туризму 

ХЛИСТУН

Антон Володимирович

 

 Голова Дніпропетровської дитячо-юнацької маршрутно-кваліфікаційної комісії, президент Дніпропетровської обласної федерації з спортивного туризму, майстер спорту України зі спортивного туризму

 

 тел. 0676301244

 

alt

 Методист з краєзнавства

АНТИПЕНКО

Ганна Сергіївна

 

 кандидат історичних наук

 тел. 47-03-12

 

 

alt

 Методист з краєзнавства

ХВОСТЕНКО

Ольга Вікторівна

 

 нагороджена грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 тел. 47-03-12

 

alt

 Методист з євроінтеграційного напрямку

НАЗАРЕНКО

Олена Олександрівна

 

 експерт міжнародного рівня

 

 тел. 47-03-12

 

alt

 Екскурсовод,  керівник гуртка "Юні екскурсоводи" 

ГРИЧАНІВСЬКА

Лариса Василівна

 

 Відмінник освіти України, нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України

 

 тел. 47-03-12

 

alt

 Екскурсовод 

ГОНЧАР

Олена В'ячеславівна

 

екскурсовод країнами Європи

володіє трьома іноземними мовами

 

alt

  Екскурсовод

 ЗІНОВ'ЄВА

Ганна Володимирівна

 

 тел. 47-03-12

 

alt
 
Завідувачка туристичним відділом, інструктор з туризму
 

 ГОРБОНОС-АНДРОНОВА 

Олена Русланівна

 

 кандидат у майстри спорту зі спортивного туризму, кандидат наук з фізичної культури та спорту

 

 тел. 47-03-12

 

alt
 
Інструктор з туризму
 

 

СЛЄПЦОВ

Павло Петрович

 

 відповідальний за військово-патріотичний напрямок

 

 тел. 460565

 

alt

Фахівець з художнього дизайну 

АВЕТІСОВА

Анжела Валентинівна

 

 нагороджена грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 тел. 47-03-12

 

alt

 Фахівець 

ВОЛОШИНА

Олена Олександрівна

 

нагороджена грамотою головного управління освіти і науки облдержадміністрації

 

  тел. 47-03-12

 

alt

 Завідувачка центральним складом 

МЕЛЬНИК 

Галина Петрівна

 

нагороджена грамотами головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 тел. 47-03-12

 

alt

Завідуючий туристичної бази

МАЗУРЧУК

Володимир Ілліч

 

нагороджений грамотою Дніпропетровського державного центру міжнародного співробітництва

 

 тел. 0569377094

 

alt Секретар

САФОШКІНА

Вікторія Анатоліївна

 

 тел. 734-80-09

 

alt

Адміністратор 

 

СТОЛЯРОВА

Марина Миколаївна

 

 нагороджена грамотою Дніпропетровського державного центру міжнародного співробітництва

 

тел. 46-05-65

 
alt Інструктор з туризму

РУБЕЛЬ

Василина Леонідівна, 

кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, секретар Дніпропетровської дитячо-юнацької маршрутно-кваліфікаційної комісії

 

тел. 47-03-12

 
alt

Водії першого класу 

СЕМЕНКО

Валерій Валентинович, 

 

КОНОНЕНКО

Володимир Дмитрович

  тел. 46-05-65

 

 

Керівники гуртків:

 

 "Туристське багатоборство"  alt

ГРИГОРЕНКО 

Василь Іванович

 

 керівник гуртка-методист

 

„Пішохідний туризм”, „Туристське багатоборство”   alt

 

КОРШОК

Яків Вілійович

 

 керівник гуртка-методист, майстер спорту України зі спортивного туризму, суддя I категорії, старший тренер збірної команди Дніпропетровської області з пішохідного та гірського туризму, нагороджений нагрудним знаком „Відмінник освіти України” та „Василь Сухомлинський”, почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. 

 

 

 „Історичне краєзнавство” alt

РЕШЕТНЯК

Людмила Миколаївна

 

заслужений вчитель України

 

 „Туристське багатоборство” alt

ПРЯДКО

Олександр  Георгійович

 

 керівник гуртка-методист, нагороджений грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

"Спортивне орієнтування"  alt

РУДАКОВА

Олена Миколаївна

 

 майстер спорту зі спортивного орієнтування

 
 

 

 "Спортивне орієнтування" alt

КУПРІЄНКО

Олександр Васильович

 

інструктор дитячо-юнацького туризму, нагороджений нагрудним знаком „Відмінник освіти України”, почесною грамотою Міністерства освіти і науки України

 
„Водний туризм” alt

 

ГОРДІЄНКО

Олексій Олексійович

 

інструктор-дитячо-юнацького туризму, тренер по спортивному туризму,
суддя ІІ категорії
 
„Спортивне скелелазіння” alt

 

КОЛКОТІНА

Тетяна Петрівна

 

кандидат у майстри спорту зі скелелазіння, суддя ІІ категорії зі спортивного скелелазіння, Чемпіонка України зі скелелазіння серед студентів 
 
 

 

 "Пішохідний туризм"  alt

МАРШЕНКО

Олена Миколаївна

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika