Результати Чемпіонату області зі спортивного орієнтування

З 30 травня по 01 червня 2017 року на території лісового масиву с. Решкут м. Новомосковська Дніпропетровської області відбувся традиційний Чемпіонат області із спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних навчальних закладів, присвячений В.Й. Цодікову.

 

Учасниками змагань  в 2017  році  стали 175 вихованців гуртків, які у складі 21 команди виборювали звання найкращих.  Хлопці та дівчатка представляли міста Дніпро, Кам’янське, Новомосковськ та райони Апостолівський, Криничанський, Солонянський, Новомосковський, Верхньодніпровський, Дніпровський та Васильківський. 

 

Чемпіонат проводився з дотриманням вимог чинних Правил змагань зі спортивного орієнтування.  Для реєстрації відмітки учасників на дистанціях використовувалась електронна система (SрortІdent), що затверджена СТК ФСО України, як на змаганнях з дистанціями класів КМСУ, так І розряду, яка придала змаганням цікавості та залишила безліч вражень у дітей.

 

Два дні в запеклій боротьбі учасники Чемпіонату долали дистанції довжиною від одного до трьох кілометрів у заданому напрямі та двохетапній естафеті на місцевості, проявляли свої вміння та навички з орієнтування, набуті під час занять в туристсько-спортивних гуртках.

 

В командному заліку Чемпіонату кращими стали:

 

І місце – команда Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва;

ІІ місце – команда ЦХЕТУМ – 1 Новомосковського району;

ІІІ місце – команда Кричанського ЦУМ – 1 Криничанського району.

 

Переможці та призери Чемпіонату нагороджені грамотами та медалями КЗ „ДДЮЦМС” ДОР.

 

Зведений протокол

 

Підсумковий наказ 

 

Вітаємо кращих орієнтувальників області!

Бажаємо подальших спортивних успіхів та досягнень!

 

 

alt

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika