Cтарт Чемпіонату області з пішохідного туризму

02 червня 2017 року розпочався Чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивного пішохідного туризму серед учнівської молоді у молодшій та старшій вікових групах, що традиційно проводиться Центром міжнародного співробітництв у лісовому масиві поблизу с. Решкут м. Новомосковська Дніпропетровської області. На змагання прибули 20 команд навчальних закладів області (160 осіб) з 11 міст та районів - Вільногірськ, Дніпро, Кам’янське, Нікополь,  Васильківський, Верхньодніпровський, Дніпровський, Криничанський, Петропавлівський, Синельниківський, Солонянський.

 

Туристи-пішохідники області змагатимуться на дистанціях І – ІІІ класу: „Смуга перешкод”–  командна, „Смуга перешкод” особисто-командна, „Крос-похід” – командна.

 

Насичена і різноманітна програма Чемпіонату вимагатиме від учасників наполегливості, зосередженості та  командної єдності, щоб показати найкращі досягнення з подолання природних перешкод та вміння орієнтуватися на місцевості.

 

Участь у Чемпіонаті дозволяє виконати спортивні розряди з пішохідного туризму та підвищити свою спортивно-туристську майстерність.

 

Бажаємо учасникам вдалих стартів!

 

alt

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika