Підсумки Чемпіонатів області з пішохідного туризму

З 01 по 04 червня 2017 року в лісовому масиві селища Решкут м. Новомосковська Дніпропетровським дитячо-юнацьким центром міжнародного співробітництва проведено Чемпіонати Дніпропетровської області зі спортивного пішохідного туризму серед учнівської молоді у двох вікових групах (старша та молодша).

Учасниками Чемпіонатів стали 155 спортсменів-туристів - 8 команд старшої вікової групи та 12 команд молодшої вікової групи з міст Дніпро, Вільногірськ, Кам'янське, Нікополь, Новомосковськ та районів Дніпровського, Васильківського, Верхньодніпровського, Криничанського, Петропавлівського, Синельниківського, Солонянського.

Змагання проводилися на трьох дистанціях ІІ-ІІІ класу:

-  „Смуга перешкод” командна;

-  „Смуга перешкод” особисто-командна;

-  Крос-похід”  (КТМ) – командна.

 

 

На дистанції „Смуга перешкод” (командна) було встановлено 8 етапів згідно з Правилами проведення змагань (2008р.) та Настанов зі спортивного пішохідного туризму (2015 р.): підйом по круто похилим паралельним перилам, круто похилі паралельні  перила (вниз), переправа по колоді через ріку, жердини, навісна переправа через яр, траверс схилу та в`язання вузлів, маятник. Довжина дистанції становила 250 м.

     

Призові місця на дистанції „Смуга перешкод” (командна) серед учнівської молоді молодшої вікової групи посіли команди:

І місце – Криничанського центру учнівської молоді Криничанського району (керівник команд – Григоренко В.І.);

ІІ місце – т/к «Горизонт» Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості м. Дніпра (керівник команди – Ігнатенко В.В.);

ІІІ місце – Нікопольського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник команди – Коломієць С.М.).

Призові місця на дистанції „Смуга перешкод” (командна) серед учнівської молоді старшої вікової групи посіли команди:

 

І місце – Криничанського центру учнівської молоді  Криничанського району (керівник команд – Григоренко В.І.);

ІІ місце – Верхньодніпровського палацу дитячої та юнацької творчості (керівник команди – Прядко О.Г.);

ІІІ місце – Центру профільного навчання та дитячої творчості м. Вільногірська (керівник команд – Коршок С.В.).

 

На дистанції „Смуга перешкод” (особисто-командна) для команд учнівської молоді було встановлено 8 етапів, а саме: підйом по вертикальним перилам, спуск по вертикальним перилам, навісна переправа через яр,     переправа по колоді через ріку, переправа по вірьовці з перилами,  подолання перешкоди маятником, жердини, горизонтальний маятник. Довжина дистанції становила 250 м.

 

Призові місця на дистанції „Смуга перешкод” (особисто-командна) молодша вікова група  посіли:

І місце –  Криничанського центру учнівської молоді Криничанського району (керівник команди – Григоренко В.І.);

ІІ місце – Комунального позашкільного навчального закладу „Міський дитячо-юнацький центр м. Дніпро (керівник команди – Русенчик В.Г.);

ІІІ місце – т/к «Горизонт» Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості  м. Дніпра (керівник команди – Ігнатенко В.В.).

 

В особистому заліку на дистанції „Смуга перешкод” (особисто-командна) призові місця серед дівчат молодшої вікової групи посіли:

 

І місце – Зібірова Олександра – Криничанський центр учнівської молоді Криничанського району (керівник команд – Григоренко В.І.);

 

ІІ місце – Ємець Єлизавета – Криничанський центр учнівської молоді Криничанського району (керівник команд – Григоренко В.І.).

ІІІ місце – Дубова Марія – Криничанський центр учнівської молоді Криничанського району (керівник команд – Григоренко В.І.).

 

 

В особистому заліку на дистанції „Смуга перешкод” (особисто-командна) призові місця серед юнаків молодшої вікової посіли:

І місце – Ігнатенко Михайло т/к «Горизонт» Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості м. Дніпра (керівник команди – Ігнатенко В.В.);

ІІ місце – Мішунін Богдан – Криничанський центр учнівської молоді Криничанського району (керівник команди – Григоренко В.І.);

ІІІ місце Мішунін Даніїл Криничанський центр учнівської молоді (керівник команди – Григоренко В.І.);

 

Призові місця на дистанції „Смуга перешкод” (особисто-командна) старша вікова група посіли команди:

І місце – Верхньодніпровського палацу дитячої та юнацької творчості (керівник команди – Прядко О.Г.)

ІІ місце – Криничанського центру учнівської молоді Криничанського району (керівник команди – Григоренко В.І.)

ІІІ місце – Центру профільного навчання та дитячої творчості м. Вільногірська (керівник команд – Коршок С.В.)

 

В особистому заліку на дистанції „Смуга перешкод” (особисто-командна) призові місця серед дівчат старшої вікової групи посіли:

І місце – Мусіяк Рада Верхньодніпровський палац дитячої та юнацької творчості (керівник команди – Прядко О.Г.);

ІІ місце Зібірова Олександра – Криничанський центр учнівської молоді (керівник команди – Григоренко В.І.);

ІІІ місце – Гетьман Аліна Верхньодніпровський палац дитячої та юнацької творчості (керівник команди – Прядко О.Г.).

 

 

В особистому заліку на дистанції „Смуга перешкод” (особисто-командна) призові місця серед юнаків старшої вікової групи посіли:

 

І місце – Дегтярь Іван Верхньодніпровський палац дитячої та юнацької творчості (керівник команди – Прядко О.Г.);

ІІ місце – Новіков Юрій – Криничанський  центр учнівської молоді Криничанського району (керівник команди – Григоренко В.І.);

ІІІ місце Петров Євген Криничанський центр учнівської молоді Криничанського району (керівник команд – Григоренко В.І.).

 

На дистанції Крос-похід” (КТМ жорстке ралі) (командна) начальником дистанції було встановлено 7 етапів для команд учнівської молоді, а саме: подолання перешкоди маятником, траверс схилу, переправа по вірьовці з перилами, транспортування потерпілого, навісна переправа через річку, в`язання вузлів, орієнтування та переправа по колоді через яр.

 

Призові місця на дистанції „Крос-похід” (командна) серед учнівської молоді старшої вікової групи  посіли:

 

І місце – Верхньодніпровського палацу дитячої та юнацької творчості (керівник команди – Прядко О.Г.);

ІІ місце – Криничанського центру учнівської молоді Криничанського району (керівник команди – Григоренко В.І.);

ІІІ місце – Центр профільного навчання та дитячої творчості м. Вільногірська (керівник команд – Коршок С.В.).

У загальнокомандному заліку призові місця серед учнівської молоді молодшої вікової групи  посіли команди:

І місцеКриничанського центру учнівської молоді Криничанського району (керівник команди – Григоренко В.І.)

ІІ місце т/к «Горизонт» Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості м. Дніпра (керівник команди – Ігнатенко В.В.)

ІІІ місце Комунального позашкільного навчального закладу „Міський дитячо-юнацький центр ” м. Дніпро (керівник команди – Русенчик В.Г.)

У загальнокомандному заліку призові місця серед учнівської молоді старшої вікової групи  посіли команди:

І місцеВерхньодніпровського палацу дитячої та юнацької творчості Верхньодніпровського району (керівник команди – Прядко О.Г.)

ІІ місце Криничанського центру учнівської молоді Криничанського району (керівник команди – Григоренко В.І.)

ІІІ місце Центру профільного навчання та дитячої творчості м. Вільногірська (керівник команди – Коршок С.В.).

Переможці та призери в загальному та особистому заліку Чемпіонатів нагороджені грамотами та медалями Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва.

 

Вітаємо!

 

Підсумковий наказ

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika