Підвищуємо кваліфікацію.

З 21 по 23 листопада 2017 року на базі Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва проводяться лекційно-практичні заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації -  інструкторів дитячо-юнацького туризму з міст і районів області.

 

Учасниками заходу є 14 педагогів з міст: Дніпро, Вільногірськ, Жовті Води, Кам'янське, Кривий Ріг, Тернівка та Апостолівського, Криничанського, Новомосковського районів.

 

Програма курсів передбачає набуття таких теоретичних знань відповідно до оновленого Закону Україну „Про освіту” від 05.09.2017 № 2145-VIII:

·        організаційно-правові основи спортивного туризму в Україні.

·        методика підготовки спортивних туристських походів.

·        правила проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю.

·        робота МКК в закладах освіти області.

·        навчально-виховна робота інструктора дитячо-юнацького туризму.

 

Слухачі курсів познайомилися з досвідом ДДЮЦМС з туристсько-краєзнавчої роботи, національно-патріотичного виховання та європейської просвіти. На практиці познайомилися з дистанціями навчально-тренувального майданчика „Екстрім-центр” (подолання „Смуги перешкод”, скеледром, мотузковий парк, лабіринт з орієнтування тощо).

 

Інноваційним досвідом роботи поділилися досвідчені та кваліфіковані фахівці Центру: Коршок Яків Вілійович, Тяпкіна Калерія Миколаївна, Тяпкін Ігор Олегович, Горбонос-Андронова Олена Русланівна, Рудакова Олена Миколаївна. 

alt

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika