Добрі справи рою «Фенікс»

Щороку в День соборності України 22 січня люди в багатьох містах України створюють живі ланцюги як символ єднання української нації.

 

«Ланцюг єдності» (або «Живий ланцюг») — це символічна акція єднання, яку проводять великі гурти людей, узявшись за руки. В Україні найбільша така подія відбулася у неділю 21 січня 1990 року, коли близько трьох мільйонів людей взялися за руки, з’єднавши Львів і Київ у день 71-річчя Злуки УНР і ЗУНР.

 

У День Соборності України в Павлограді пройшла патріотична акція «Міст єдності», який з’єднав два береги річки Вовча. Захід відбувся на пішохідному мосту у парк ім. 1 Травня. До участі у флешмобі запросили усіх мешканців міста, учнів шкіл, студентів. Ініціаторами акції стали молодь Павлограда і джури рою «Фенікс».

 

Ранок Дня Соборності України в нашій школі  розпочався  спільним виконанням Гімну України, флешмобом,  створенням оберегів…

 

Шануймося, друзі, бо ми того варті!

alt

 

29 січня Україна відзначає День пам’яті героїв Крут. Сто років тому, в 1918 році, триста юнаків-добровольців на залізничній станції Крути в Чернігівській області, що під Києвом, зупинили наступ більшовицької армії. Наступу протистояли вчорашні студенти та гімназисти. Вони вступили в нерівний бій з шеститисячною армією більшовиків. Варто відзначити, що у Павлограді День пам'яті героїв Крут на офіційному рівні проводиться вже другий рік поспіль.

 

Цьогоріч організаторами заходу виступили Павлоградська міськрада, активісти Павлоградського осередку громадського формування «Національний корпус» і ветерани «Українського добровольчого корпусу». На урочистість на Соборній площі та Алеї Слави зібралися більше 100 представників павлоградської молоді, учні шкіл, рій «Фенікс» Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 9, студентів, керівників структурних підрозділів виконкому, громадських організацій міста.Присутні поклали квіти до Пам’ятного знаку визвольної боротьби на Павлоградщині та України, Меморіальної дошки загиблих бійців АТО, а також пам'ятного знаку-каменя, розташованого на Алеї Слави на місці майбутнього пам'ятника загиблим учасникам АТО. Після цього павлоградці вшанували пам'ять всіх героїв, загиблих за Україну в різні часи, хвилиною мовчання.

 

alt

 

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika