Обласний етап гри «Сокіл» («Джура») - 2017

Центр міжнародного співробітництва повідомляє, що ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбудеться з 14 по 19 червня 2017 року на території КЗ „Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу „Перлина Придніпров’я”, Дніпропетровська область, Новомосковський район, с. Орлівшина, вул. Острівна, 2-а. Учасниками обласного етапу стануть 31 рій (команда) – переможець І міських / районних етапів гри.

 

07 червня 2017 року на базі Центру (м. Дніпро, вул. Яружна, 49-а) відбудеться ІV модуль навчання для керівників команд (роїв) навчальних закладів міст та районів Дніпропетровської області, які стали переможцями міських та районних етапів гри та представлятимуть свій регіон на обласному етапі.

 

Міста та райони області, які своєчасно до 01.06.2017 не направили на електронну адресу Центру інформацію за підсумками районного чи міського етапів гри „Сокіл” („Джура”) – 2017 та заявку на участь рою (команди) - переможця у ІІ (обласному) етапі гри направляють дані документи спільно з заявкою на участь у IV модульному навчанні за адресою:  с Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Контактна особа: інструктор з туризму – Слєпцов Павло Петрович, тел. 0(96) 395 12 40.

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika