Перший модуль

Після засідання обласного штабу гри „Сокіл” („Джура”)-2018 на базі Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва 14 лютого 2018 року відбулось І модульне навчання керівників команд (роїв)-учасників ІІ (обласного) етапу гри „Сокіл” („Джура”)-2017, представників управлінь, відділів, департаментів освіти об’єднаних територіальних громад з питань організації та проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) -2018.

 

Участь у першому модулі брали 50 представників з 11 міст (Вільногірськ, Жовті Води, Кам’янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Павлоград, Новомосковськ, Першотравенськ, Синельникове, Тернівка), 14 районів (Апостолівський,  Верхньодніпровський,  Дніпровський,  Криничанський, Магдалинівський,  Нікопольський, Новомосковський, Петриківський, Петропавлівський, Покровський,  П’ятихатський,  Синельниківський,  Софіївський Юр’ївський) та 19 об’єднаних територіальних громад (Богданівська ОТГ, Божедарівська ОТГ, Варварівська ОТГ, Васильківська ОТГ, Грушівська ОТГ, Лихівська ОТГ, Ляшківська ОТГ, Маломихайлівська ОТГ, Межівська ОТГ, Мирівська ОТГ, Новоолександрівська ОТГ, Новолатівська ОТГ,  Новопавлівська ОТГ, Покровська ОТГ, Слобожанська ОТГ, Солонянська ОТГ, Софіївська ОТГ, Томаківська ОТГ, Царичанська ОТГ) Дніпропетрвської  області.

 

Директор ДДЮЦМС Гончар Неля Григорівна в своєму виступі звернула увагу педагогічних працівників міст і районів  області на:

  • особливості та зміни Порядку проведення гри „Сокіл” („Джура”)-2018;
  • рішення обласного штабу гри щодо термінів та місця проведення гри, який відбудеться з 10 до 15 червня 2018 році на базі комунального закладу „Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу „Перлина Придніпров’я” Дніпропетровської обласної ради;
  • вікову категорію дітей, учасників ІІ (обласного) етапу гри;
  • необхідність передачі отриманої інформації шляхом проведення семінарів-практикумів учасниками модульного навчання в містах і районах, які вони представляють, та надання інформацій на сайт Центру.
  • спільну роботу ОТГ та органів управління освітою міст і районів з організації та проведення І районного/міського етапів (на підставі угод та заявок ОТГ).

 

Відповідно до програми педагоги детально обговорили види змагань та конкурсів ІІ (обласного) етапу гри „Сокіл” („Джура”)-2018, майстер-класів, особливості суддівства та внесли пропозиції до критеріїв оцінювання видів змагань та конкурсів, умов розташування таборів; залюбки переглянули відеофільм „Гра Сокіл” („Джура”)-2017”, який продемонстрував патріотичні бажання дітей бути учасником гри.

 

Отримавши інформаційно-методичні матеріали, представники міст і районів області продовжуватимуть планову роботу з підготовки дітей до участі в І районному/міському та ІІ (обласному) етапах гри, направлятимуть свої доброчинні справи до КЗ „ДДЮЦМС”ДОР.

 

При підведенні підсумків Гончар Н.Г. провела відкритий діалог щодо гри „Сокіл” („Джура”) -2018, врахувавши пропозицій з міст і районів області, які надійшли на адресу Центру раніше, під час якого не залишилось осторонь хвилююче педагогічну громадськість  області питання незаконної реорганізації ДДЮЦМС, яку ініціюють обласна рада, облдержадміністрація, департамент освіти і науки ОДА.

 

Учасники модулю написали звернення до МОН України про недопущення реорганізації ДДЮЦМС, який координує та системно  результативно працює з питань організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) на Дніпропетровщині.

 

Учасником обласного заходу став голова Всеукраїнської громадської організації „Айдар”, голова об’єднань громадських організацій Дніпропетровської області Мотрюк Олександр Васильович.

 

З метою підвищення результативності роботи з національно-патріотичного виховання серед учнівської молоді Дніпропетровської області підписана спільна   Угода-меморандум про співпрацю між КЗ „ДДЮЦМС”ДОР та ГО ВПК „Айдар”.

 

alt

 

 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika