Краєзнавчий музей СЗШ №1

Адрес музею: смт. Широке, вул. Набережна, 120, тел. (05657)21275
Музей засновано в 1975 році.
Керівник – Голуб Л.В. 
Експонати, зібрані в музеї, розповідають про історію, культуру українського народу та народів, які проживають на території України. 
До цінних експонатів музею відносяться: похвальні грамоти, листи з фронту воїна-визволителя Широкого Манука Назаретяна, офіцерський планшет, металева польова сумка медсестри, солдатські каски, гільзи від снарядів, солдатський казанок, фото часів Другої світової війни воїнів 11-ї штурмової бригади 129-го стрілецького полку.
 

Музей бойової слави Карпівської СЗШ

Адрес музею: с. Карпівка, вул. Центральна, 1, тел. (05657)26530
Музей засновано 18 грудня 1997 року.
Керівник – Заболотня Н.О. 
В першій частині музею представлені документи, нагороди, листи, фотокартки братів Пилипа, Артема та Павла Кикотів, які загинули в перший рік війни. В другій частині зберігаються особисті речі, нагороди та листи Масляного Харитона Карповича, учасника форсування Дніпра. Третя частина експозиції знайомить присутніх із воїнами-ветеранами, які воювали у складі Першого Білоруського фронту. Велику увагу в розділах 4 і 5 приділено бротьбі партизанського загону, який діяв на території Широківщини і села Карпівки.  
 

Історико-краєзнавчий музей СЗШ №2

Адрес музею: смт. Широке, вул. Леніна, 4, тел. (05657)21167
Музей засновано 18 грудня 1997 року.
Керівник – Демченко С.Г. 
Серед багатьох експонатів чільне місце у музеї займають такі експонати:  особисті речі Ведміцького В.І. – героя-афганця. В експозиціях зберігаються старовинні монети, державні нагороди, старовинні побутові речі тощо. 
У музеї проводяться зустрічі з ветеранами Другої світової війни, тематичні екскурсії, виховні години, класні часи тощо. 
 

Історико-краєзнавчий музей Шестірнянської СЗШ

Адреса музею: с. Шестірня, вул. Центральна, 63, тел. (05657)28120
Музей створено 15 травня 1997 року.
Керівник – Гаркуша Н.А. 
У шкільному музеї представлені експозиційні розділи: історії села, роки Другої світової війни, досягнення місцевого господарства, випускники школи, народознавство. 
Центральне місце в роботі музею займає організація  дослідницької  діяльності вивчення історичних пам’яток, які знаходяться на території  села Шестірня (Кобильня балка, козацьке кладовище). 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika