З метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років, ушанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, патріотичного виховання дітей та молоді та на виконання Указу Президента України від 19.10.2012 № 604 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» започатковується акція «А ми тую славу збережемо». У рамках акції планується проведення культурно-мистецьких та науково-просвітницьких заходів, тематичних виставок, конференцій, святкувань на честь визволення населених пунктів Дніпропетровщини, огляд музеїв бойової слави навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України, пошук і впорядкування поховань жертв війни силами пошукових загонів тощо.

 

Умови акції «А ми тую славу збережемо»

 

Обласний етап акції

 

Умови велоестафети в рамках акції

 

лист КЗ „ДДЮЦМС”ДОР від 19.11.2014 № 390 „Про І етап Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції „А ми тую славу збережемо”.

 

лист КЗ „ДДЮЦМС”ДОР від 15.09.2015 № 387 „Про ІІ етап Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції „А ми тую славу збережемо”.

 

Наказ ДДЮЦМС "Про підсумки проведення обласних етапів Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції „А ми тую славу збережемо”.

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika