Конкурс проводиться щорічно з метою залучення учнівської молоді до активної краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи з вивчення історичного минулого, духовної та культурної спадщини українського народу, природного різноманіття рідного краю тощо.
Основними завданнями Конкурсу є удосконалення форм та засобів туристсько-краєзнавчої роботи; стимулювання розвитку різних напрямів краєзнавчих досліджень та видів спортивного туризму серед учнівської молоді; поліпшення змісту туристсько-краєзнавчих подорожей, оволодіння учасниками Конкурсу практичними навичками польових краєзнавчих досліджень; формування тематичних каталогів експедиційних маршрутів; активізація експедиційної роботи; виявлення та розповсюдження кращого досвіду проведення краєзнавчих експедицій з активним способом пересування; визначення кращих команд учнівської молоді за підсумками Конкурсу.
 
Для участі в I (обласному) турі Конкурсу необхідно надіслати звіти про проведені експедиції (не більше 3 від кожної адміністративної одиниці):

- заявку на участь звіту(ів) туристсько-краєзнавчої групи, завірену печаткою організації (установи), що проводила І тур, за формою згідно з додатком до цього Положення, яка подається на паперовому та електронному (у форматі RTF) носіях інформації;

- звіти про експедиції переможців та призерів І туру Конкурсу;

- оригінали маршрутних книжок (маршрутних листів) з відмітками про проходження маршруту.

Зазначені документи надсилаються або привозяться особисто до 01 грудня на адресу КЗ ДДЮЦМС ДОР (49094, м. Дніпропетровськ, вул. Яружна, 49-а) з поміткою «На конкурс «Мій рідний край».

Міста Дніпропетровськ та Кривий Ріг подають 3 роботи з кожного району. 

 

Положення про Всеукраїнський конкурс

 

Наказ УДЦТКУМ про затвердження рекомендацій та критеріїв оцінювання 2013 р.

 

Оновленні рекомендації

 

Про підсумки проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» у 2017/2018 н. р.

 

Про підсумки проведення Всеукраїнського туру конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» у 2017/2018 н.р.

 

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika