Відповідальна за туристсько-краєзнавчу роботу в місті Кам'янське - Бабенко Маргарита Миколаївна, методист з виховної роботи управління освіти і науки, контактні телефони – 0(56920)38088, 0(67)7893792.
alt
Кількість навчально-виховних закладів у місті – 40.
Кількість учнів у навчально-виховних закладах – 23 067.
Кількість позашкільних закладів та їх напрямки роботи – 11: 
мережа позашкільних закладів міста складає:
3 заклади багатопрофільні (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості ім. О. Кошового, Будинок дитячої творчості, Будинок творчості дітей та юнацтва);
4 здійснюють роботу за окремим напрямом (Центр туризму і краєзнавства «Горицвіт» - туристичний, Станція юних техніків – художньо-технічний, Дитячий екологічний центр – еколого-натуралістичний, Флотилія юних моряків і річковиків – спортивно-оздоровчий);
4 дитячо-юнацькі спортивні школи.
Кількість туристсько-краєзнавчих гуртків в місті – 47.
Кількість учнів, що навчаються у туристсько-краєзнавчих гуртках – 750. 
Масові заходи з туристсько-краєзнавчого та євроінтеграційного напрямків роботи проведені у 2018 році:
Різдво  чудова, радісна пора
Нам додає любові і добра,
Це м казка неповторна, старовинна,
Це  мир і спокій кожної родини.
Вертеп, колядки і смачна кутя 
Як символ віри нашого життя.
Передаються з роду і до роду
Традиції і звичаї мого народу.
У найскрутніші часи випробувань, звернення до глибинних духовних джерел допомагало нації вистояти, знешкодити загарбника, продовжити поступ на шляху до творення Української Незалежної Держави.  І зараз, під час традиційних народних свят, діти намагаються підтримати дух воїнів, відтворити призабуті традиції, долучитися до великої справи формування національної ідентичності. У січні 2018 р. в навчально-виховних закладах міста пройшли тематичні зустрічі учнівської молоді міста з ветеранами і воїнами АТО в рамках Всеукраїнської акції  «Різдвяна колядка – захисникам України!» та виховної системи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Під час заходів учні підтримували дух бійців, розповідаючи про прадавні звичаї, влаштовуючи майстер-класи для дорослих, колядуючи, тощо. Вихованці гуртка «Екскурсоводи» ЦТКЕУМ «Горицвіт» (кер. Терещенко В.В.). 12 січня провели родинне свято «Різдвяні зустрічі».  На святі були присутні Груша В.В, керівник міського осередку громадської організації «ДІЯ», Азаров О.О., керівник військово-патріотичного центру «Гарт», Кушнірук В.В. та Моклецов Д.П., учасники АТО. У веселій, невимушеній обстановці команди військових та учнів змагалися в конкурсах зі знання колядок, українських традицій святкування різдвяних свят, співали різдвяних пісень. Піднесеному настрою сприяли і подарунки, якими учасники обмінялися – традиційні ляльки-мотанки та обереги із соломи.
Згадали  ми на заході з теплом
І тих, кого немає з нами за столом.
Звертаємось в молитві ми до Бога:
– Нехай ведуть додому їх дороги!
«Хай в Україну швидше прийде мир! –
Благаємо в своїх молитвах ми, –
Нехай в країні запанує згода
І закінчиться вже війна на Сході!»
alt

- 19.05.2018 департаментом з гуманітарних питань Кам’янської міської ради разом з ЦТКУЕУМ «Горицвіт» проведено міські змагання з фотоорієнтування «Відкрий Кам՚янське». Захід проводився на території комунального підприємства Кам’янської міської ради «Центральний парк культури та відпочинку». Наш Центральний парк – пам’ятка садово-паркового мистецтва. Він створений у 1974 році, але особливо гарно він став виглядати після реконструкції. Щоб привернути увагу дітей до оновленого об’єкту, простежити зміни, а також продемонструвати краєзнавчі знання було вирішено саме там провести цього року традиційні міські змагання з фотоорієнтування. Команди мали єдину форму, бейджі або емблеми з назвою команди і навчального закладу, що допомагало спостерігати за поведінкою учасників змагань, які працювали злагоджено, не порушували спокій відпочиваючих у парку людей. Під час заходу, крім проходження маршруту на час, учасники змагань повинні були відповісти на запитання щодо об’єкту, зображеного на фото. Штрафи нараховувалися за невірні відповіді. Майже всі питання були розраховані на увагу, а відповідаючи на складні питання, дозволялося користуватися телефоном, інтернетом (в парку 28 точок доступу до wi-fi). Вітаємо переможців і призерів змагань: І місце – Гімназія № 11; ІІ місце – НВО-ліцей НІТ; ІІІ місце – СЗШ № 10. А також хочемо подякувати адміністрацію КП КМР «Центральний парк культури та відпочинку» (директор Самохвалова А.В.), яка не тільки сприяла організації заходу, а й надала призи (безкоштовні квитки на атракціони) для переможців і призерів даних змагань. Запрошуємо всіх в наш гарний парк і на наступні змагання з фотоорієнтування!

 

 

 

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika