Відповідальна за туристсько-краєзнавчу роботу в Солонянському районі - Хрипко Людмила Володимирівна, директор Центру дитячої та юнацької творчості Солонянського району, контактний телефон - “ 0(97)5325232.
alt
Кількість навчально-виховних закладів у районі -  32.
Кількість учнів у навчально-виховних закладах -“ 3650.
Кількість позашкільних закладів та їх напрямки роботи -€“ 2:
Центр дитячої та юнацької творчості Солонянського району (багатопрофільний позашкільний заклад, який працює за такими напрямками -€“ еколого-натуралістичний, художньо-естетичний, науково-технічний, туристсько-краєзнавчий, додаткова освіта);
Дитячо-юнацька спортивна школа).
Кількість туристсько-краєзнавчих гуртків в районі -€“ 16.
Кількість учнів, що навчаються у туристсько-краєзнавчих гуртках -“ 270.
Масові заходи з туристсько-краєзнавчого та євроінтеграційного напрямків роботи проведені у 2018 році: 
- завершилася четверта щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС в Україні та вже визначено 100 найкращих переможців! Всього у 2018 році в конкурсі взяли участь близько 12 тисяч чоловік з усіх регіонів України. Учні Солонянської СЗШ №2 були активними учасниками вікторини. Понад двадцять учнів (6, 7 та 9 класів) прийняли участь в онлайн-вікторині Euroquiz на тему Європи та ЄС. За результатами конкурсу учениць 7 класу Пальчук Лізу (19 місце – 8696 балів)та Ремез Ірину (21 місце – 8693 бали) визнано переможцями! Тож вони отримають спеціальні подарунки та грамоти від Представництва ЄС в Україні. Окрім того, учні школи виграли спеціальний подарунок: карту Європи від Представництва ЄС.
 

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika