Туристське багатоборство це універсальний вид спорту, що поєднує елементи майже всіх видів туризму: пішохідного, гірського, лижного та водного, а також спортивного орієнтування. Діти вивчають основи топографії, тактику і техніку туризму, отримують знання з туристичних дисциплін, беруть участь у змаганнях та у походах I, II та III категорії складності. Велика увага приділяється заняттям з загальної та спеціальної  фізичної підготовки, підготовці гуртківців до участі в туристських змаганнях. Заняття у гуртках виховують працелюбність, дисциплінованість, загартовують та залучають до здорового засобу життя

 

В Дніпропетровському дитячо-юнацькому центрі міжнародного співробітництва 4 гуртка туристського багатоборства, які  працюють на базі навчальних закладів міст і районів Дніпропетровської області:

 

  • Вільногірська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4. До складу гуртка входять юнаки та дівчата 10-14 років, починаючі спортсмени, які беруть активну участь у обласних змаганнях  зі спортивного туризму, туристичних зльотах та походах, навчально-тренувальних зборах, демонструють добру фізичну підготовку та спортивний рівень.  

 

Керівник гуртка – Коршок Яків Вілійович.

 

  • Степанівський навчально-виховний комплекс Криничанського району. Члени гуртка – учнівська молодь Криничанського району 12-16 років, яка протягом року бере активну участь у обласних змаганнях зі спортивного та гірського туризму, у змаганнях на приз „Кубок Колобка”, демонструє відмінну фізичну підготовку та посідає призові місця.

 

Керівник гуртка – Григоренко Василь Іванович.

 

  • Верхньодніпровський палац дитячої та юнацької творчості. До складу гуртка входять діти 10-16 років, які навчаються азам пішохідного та гірського туризму на базі власного спеціальнооблаштованого спортивного залу. Щорічно гуртківці приймають участь у обласних змаганнях зі спортивного  та гірського туризму „Кубок Колобка”, а також в якості господарів приймають юних спортсменів зі всієї області на змаганнях зі спортивного туризму „Висота”.

 

Керівник гуртка – Прядко Олександр Георгійович.

  • Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Інгулецького району міста Кривого Рогу. Вихованці гуртка – хлопці та дівчата 14-17 років, які мають високі спортивні розряди та звання КМС. Члени гуртка входять до складу збірної команди Дніпропетровської області, приймають участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях; срібні призери міжнародних змагань зі спортивного туризму „Волинь – 2012”.

 

Керівник гуртка Мовчан Михайло Анатолійович.

 

alt altalt

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika