Організація молодіжного євроклубу є однією з найбільш ефективних форм позашкільної роботи, яка сприяє громадянському вихованню, засвоєнню  європейської тематики як нового виміру, а також набуттю комунікативної компетентності, вмінню працювати з інформацією, використовувати її, опановувати інтернет-простір, спілкуватись з однолітками з інших міст області, України, європейських країн та країн СНД,  працювати індивідуально і в команді тощо.
 
Мета програми - формування громадянської активності у школярів Дніпропетровської області шляхом ведення європейської просвіти, громадянського виховання та сприяння створенню умов для реалізації ними ініціатив в інтересах молоді та їх місцевих громад. Завдання програми - виховання молодих лідерів, підвищення рівня поінформованості та знань учнівської молоді з питань європейської інтеграції України, формування активної громадської позиції у молоді, демократичної поведінки, виховання у них толерантності та патріотизму.
 
Заняття з вихованцями гуртків проводяться очно та дистанційно засобами неформальної освіти у вигляді тренінгів, консультацій, зустрічей, Інтернет-спілкування та інш. на базі КЗ „ДДЮЦМС”ДОР. Членами гуртка є учні 9 – 11 класів з селищ, районів та міст Дніпропетровської області.
 
Керівник гуртка Назаренко Олена Олександрівна.
 
alt   alt

 

  alt  

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika