Історичне краєзнавство є одним з ефективних механізмів формування історичної пам’яті Українського народу.

 

Гурток „Історичне краєзнавство” КЗ „ДДЮЦМС”ДОР працює на базі Петриківської СЗШ Петриківського району.

 

Керівник гуртка – Решетняк Людмила Миколаївна.

 

В основі діяльності роботи гуртка лежить не тільки допитливість дітей та підлітків до пізнання рідного краю, але й необхідність у збагаченні  їх  знаннями про історичні постаті та події, що матеріалізовані в пам’ятках історії та культури регіону (рідного міста, села), вихованні любові до нього, через формування системного мислення.

 

 У процесі навчання вихованці гуртка беруть участь в екскурсіях, експедиціях, акціях, пошуковій та дослідницькій роботі; вчаться описувати краєзнавчі об’єкти, що досліджуються; оформляти польовий зошит та щоденник досліджень; орієнтуватися на місцевості за допомогою карти та компасу; встановлювати намет, готувати страви в похідних умовах на вогнищі; долати природні перешкоди тощо.

 

Важлива роль відводиться формуванню у гуртківців мовної культури, засвоєнню краєзнавчої  термінології, свідомого ставлення до власного здоров’я.

 

Для закріплення та реалізації набутих вихованцями знань, умінь та навичок у кінці навчального року проводиться літня туристсько-краєзнавча подорож.

alt

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika