Спортивне орієнтування – популярний вид спорту, який висуває високі вимоги щодо фізичної, теоретичної та тактико-технічної підготовки юних спортсменів. Заняття спортивним орієнтуванням залучають дітей та підлітків до здорового способу життя, сприяють моральному, вольовому та патріотичному вихованню молодого поколінння.
 
Навчання у гуртках спортивного орієнтування спрямовано на загартовування у дитини тіла і волі, розвиток аналітичного мислення, лідерських якостей, виховання рішучості, самодисципліни, наполегливості в досягненні мети, вміння володіти собою, ефективно мислити в умовах великих фізіологічних навантажень. Заняття спортивним орієнтуванням дають величезний заряд бадьорості, збагачують враженнями.
 
Вихованці гуртків „Спортивне орієнтування” ДДЮЦМС - неодноразові Чемпіони України та Європи, переможці та призери міжнародних змагань.  

Заняття проводяться відповідно до затвердженого розкладу:

-  на базі Знаменівської СЗШ № 2 Новомосковського району;

 

- на базі спортивно-туристичного майданчику „Екстрім-центр” Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва та НВК № 66 міста Дніпропетровська;

 

Вік вихованців гуртків: 12-18 років.

 

Керівники гуртків: Рудакова Олена Миколаївна та  Купрієнко Олександр Васильович.

 
 

 

alt

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika