Скелелазіння – один з найпопулярніших видів спорту, який полягає у вільному лазінні по природному або штучному рельєфу.
 

Навчання в гуртку „Спортивне скелелазіння” передбачає придбання необхідних умінь, навичок та знань через спеціальну систему тренувальних вправ із тактико-технічної та фізичної підготовки, розвиває навички психологічної, загально-фізичної підготовки,  дозволяє поліпшити стан здоров’я, дотримуючись активного способу життя. Навчальною метою занять гуртка є підготовка гуртківців до виступу на змаганнях різного класу.

 

Вихованці гуртка -  студентська молодь, яка складає юнацьку збірну команду Дніпропетровської області зі скелелазіння, має високі спортивні розряди та звання КМС, протягом року беруть участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях зі скелелазіння, здобувають перемоги та посідають призові місце; взимку активно залучаються до участі в міжнародному фестивалі з льодолазіння „Kolobok ace fest”, який щорічно проходить на базі ДДЮЦМС. 

 

Заняття відбуваються за затвердженим розкладом:

 

  • в зимовий період  -  на Скеледромі у спеціальнооблаштованому залі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (вул. Свердлова,70);
  • в теплу пору року – на відкритому  спортивно-туристичному майданчику „Екстрім-центр” (ДДЮЦМС, вул. Яружна, 49-а).

 

Керівники гуртків „Спортивне скелелазіння” - Тяпкін Ігор Олегович, Колкотіна Тетяна Петрівна.

 
   

alt

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika