Виховання юних екскурсоводів вимагає неабиякого рівню підготовки вихованців, ерудиції та  бажання навчатися, вивчати історію та культуру, пам’ятки ріднокраю.

 

У листопаді  2013 року комунальним закладом «Дніпропетровським дитячо-юнацьким центром міжнародного співробітництва» Дніпропетровської обласної ради відкрито гуртки туристсько-краєзнавчого напрямку „Юні екскурсоводи”.

 

Особливостями викладання матеріалу в гуртках „Юні екскурсоводи” є проведення теоретичних та практичних занять з залученням новітніх IT – технологій, мультимедійних засобів демонстрації не лише в навчальній аудиторії, а й безпосередньо при проведенні екскурсій та екскурсійних подорожей. Для глибшого засвоєння навчального матеріали в процесі навчання з майбутніми екскурсоводами проводяться зустрічі з талановитими майстрами різних видів мистецтва, молодими вченими, фахівцями, майстрами слова, режисерів та психологом.

 

Актуалізація інформації, участь у подіях, що хвилюють громаду нашого міста та України, має надати роботі наших гуртків відчуття живого пульсу часу, вихованню справжнього патріотизму.

 

Гуртки відкриті для працьовитих та небайдужих, допитливих юнаків та дівчат.

 

Ласкаво запрошуємо до гуртка «Юні екскурсоводи» КЗ «ДДЮЦМС» ДОР. 

 

Керівник гуртка - Гричанівська Лариса Василівна.

 

alt alt

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika