Кожна дитина є неповторною і має свої особливі здібності. Обов’язок дорослих – розгледіти ці здібності в ранньому віці та сприяти їх розвиткові. Про це дбають батьки, вчителі у школі, та найкраще проявляються здібності дитини у позашкільному житті за участі в гуртках, секціях, різноманітних клубах, адже в заклади позашкільної освіти діти приходять з великим бажанням займатися справами, до яких лежить душа.
 
 
Мережа гуртків Центру за останні 20 років значно зросла. На сьогодні ці гуртки відвідують близько 450 дітей. Діти навчаються у 22 гуртках. 
 

Умови зарахування дітей до занять в гуртках КЗ „ДДЮЦМС”ДОР

 

Прийом бажаючих систематично займатися в гуртках Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва  здійснюється до 15 вересня поточного року  (в  міру  закінчення комплектування  гуртків,  груп  та  інших  творчих  об'єднань)  за бажанням вихованців, учнів, слухачів і за згодою батьків або осіб, які їх замінюють, на безконкурсній основі.

Заняття  в гуртках  БЕЗКОШТОВНІ

 

Для зарахування  учнів  до  гуртків позашкільного навчального закладу необхідно:

- заява батьків або осіб, які їх замінюють, на участь у заняттях, змаганнях, експедиціях та походах;

- *довідка медичного закладу про відсутність у дітей протипоказань для занять у  зазначеному навчальному закладі (медичне обстеження для дітей, які займаються у спортивних гуртках проводиться не рідше двох разів на рік).

 

 
 
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika