alt

     Курсова перепідготовка методистів - відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в містах та районах області - в 2013 році зірвана, не зважаючи на замовлення, направлене ДДЮЦМС в жовтні 2012 року до ДОІППО відповідно до заявок від управлінь та відділів освіти (лист від 12.10.2012 року № 520).

     Відповідно до листів ДОІППО від 04.03.2013 №212, від 18.03.2013 №255 коригування в плані курсової перепідготовки не відбулося.

     ДОІППО провів з 25.03. по 29.03.2013 року курси для керівників краєзнавчих гуртків та інструкторів дитячо-юнацького туризму без практичної участі ДДЮЦМС, що є порушенням заключеної угоди про співпрацю між ДОІППО та ДДЮЦМС від 15.12.2010 року в частині "... розробки навчальних програм, курсів, лекцій, тренінгів та їх науково-методичного забезпечення для підготовки, підвищення кваліфікації та перепідготовки педагогів в галузі європейської просвіти, спортивного та оздоровчого туризму, освітніх обмінів, фізичної культури та спорту, європейських клубів, краєзнавства та інших дисциплін".

     Деякі працівники ДОІППО не враховують той факт, що ДДЮЦМС щорічно звітує у визначені терміни перед Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді про стан туристсько-краєзнавчої роботи та європейської просвіти в області як координатор практичної роботи з учнями та педагогами з туризму, краєзнавства, європросвіти, мусить забезпечити педагогічних працівників районів та міст методичними розробками, нормативною базою, практичними заняттями для виконання державних програм. 

     26.03.2013 року про непорозуміння в спільній роботі повідомлено письмово адміністрацію ДОІППО.

    У вівторок 23 квітня 2013 року, ДДЮЦМС запрошує методистів - відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в містах і районах області, взяти участь у семінарі-практикумі: "Дитячо-юнацький туризм і краєзнавство: сьогодення і перспективи розвитку". Місце проведення - конференц-зала ДДЮЦМС (м. Дніпропетровськ, вул. Яружна, 49-а). Початок роботи семінару о 10.00, реєстрація до 09.50.  

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika