Співпраця з навчально-методичних питань ДДЮЦМС з ВНЗ будується на договірних умовах.
 
Договір про взаємну творчу співпрацю в галузі навчально-виховної роботи з ДОІППО підписано в грудні 2010 року терміном на  10 років у зв’язку з пріоритетним курсом на євроінтеграцію та необхідністю продовження багаторічної плідної роботи з  питань підвищення кваліфікації та перепідготовки педагогів позашкільних навчальних закладів області.
 
Договір про науково-технічне співробітництво з Дніпропетровським національним університетом імені О. Гончара підписано терміном на 5 років. Тісний контакт встановлено з геолого-географічним факультетом ДНУ щодо проходження студентами практики на базі ДДЮЦМС, участі в обласній виставці „Туристичні перлини Дніпропетровщини”, організації подорожей тощо.
 
Договір про спільну діяльність з ДДІФКіС це дві угоди про співпрацю від 20 жовтня 2009 року та 6 вересня 2010 року щодо організації спільної діяльності з питань розвитку спортивного туризму, підвищення кваліфікації, організації суддівства спортивно-масових заходів та туристичних походів, проходження практики студентами. 10 випускників ДДІФКіС працюють в ДДЮЦМС.
 
Така результативна діяльність сприяє росту рівня і якості науково-методичної роботи педагогічного загалу області в туристсько-краєзнавчій сфері та європейської просвіти і впливає на формування професійних якостей у учнівської та студентської молоді. 

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika