В контексті європейських прагнень українців, входження України до європейського та світового освітнього простору, розвитку сучасної особистості в рамках Всеукраїнського семінару-практикуму «Позашкільні навчальні заклади туристсько-краєзнавчого напрямку в реалізації державної політики з питань євроінтеграції України: стан, проблеми, перспективи», який пройшов 21-25 вересня 2011 року на базі КЗ «ДДЮЦМС» ДОР, учасникам була представлена презентація про діяльність обласного євроклубу ««З любов`ю до Батьківщини – до Європейської спільноти», а представники євроклубів мм. Дніпродзержинськ і Марганець та Магдалинівського, Софіївського, Синельниківського районів області продемонстрували захист молодіжних проектів на європейську тематику.

 

Також керівники позашкільних закладів освіти з 25 областей України взяли участь у циклі тренінгів.  Їм були запропоновані деякі теми модульного навчання, яке проводиться на базі КЗ «ДДЮЦМС» ДОР для  учасників обласного євроклубу ««З любов`ю до Батьківщини – до Європейської спільноти», а саме :

·        «Євроінтеграційний рух в Україні. Цінності ЄС»

·        «Креативні методи роботи з молоддю»

·        «Ми різні – ми рівні»

·        «Публічний виступ. Принципи співпраці із засобами масової інформації»

 

Тренінг «Євроінтеграційний рух в Україні. Цінності ЄС» був присвячений історії створення Європейського Союзу, головним його інституціям, стосункам України – ЄС. Головним акцентом тренінгу стало проведення міні-дебатів на тему «Переваги і ризики вступу України до ЄС», де учасники з зацікавленням обговорили європейський шлях України.

 

Тренінг «Креативні методи роботи з молоддю» продемонстрував учасникам сучасні методи і форми роботи з молодіжною аудиторією з використанням принципів креативності, інноваційних прийомів та мотивації творчого підходу в цій роботи.

 

На тренінгу «Ми різні – ми рівні» розглядались соціальні ролі жінки та чоловіка в суспільстві, досліджувались стереотипи в цій сфері та їх вплив на особистість, обговорювались гендерні проблеми, зокрема в освітній сфері.

 

Вправи тренінгу «Публічний виступ. Принципи співпраці із засобами масової інформації» були направлені на формування навичок та вмінь ефективно спілкуватись з будь-якою аудиторією, зокрема з журналістами, для успішного донесення свого послання. Під час практичної частини тренінгу учасники, використовуючи отриманий на тренінгу досвід, мали можливість підготувати свій публічний виступ, провести його перед відеокамерою, переглянути на демонстраційному екрані і обговорити персональні успіхи і недоліки.

 

Під час підбиття підсумків роботи тренінгового компоненту семінару-практикуму учасники підкреслили важливість роботи, яка проводиться  в рамках діяльності обласного євроклубу, та висловили бажання організувати подібну діяльність на базі свого закладу.

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika