В порушення Законів України «Про позашкільну освіту» (ч.2., ст.9), «Про охорону дитинства (ст.5) та вимог ст. 53 Конституції України обласною радою сфальшовано рішення щодо реорганізації (фактично, ліквідації) потужного сучасного закладу позашкільної освіти «Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва», який знаходиться за адресою: вул. Яружна 49-а, м. Дніпро.

 

Мета таких дій: знищення Центру та передача майна, території, споруд, будівель у приватну власність.

 

Протести колективу, громадськості, батьків, звернення про допомогу до Міністерство освіти і науки України та Кабінет Міністрів щодо зупинення свавілля Дніпропетровської влади не дали позитивного результату.

 

На даний момент керівництво Дніпропетровської обласної ради, використовуючи «телефонне право» та адміністративний ресурс, перешкоджає неупередженому розгляду позовних заяв до окружного адміністративного суду.

 

Реорганізаційна комісія з сумнівними повноваженнями на чолі з головою Дяченко С.В. та ініціатором ліквідації закладу радника голови ДОР Буленком Р.В. не тільки блокують виконання плану роботи навчального закладу з учнівською молоддю, але й  погрожують співробітникам, принижують, чинуть моральний тиск, що негативно впливає на стан здоров’я педагогів. Деякі члени комісії та запрошені без визначених повноважень особи у спілкуванні з колективом демонструють зверхній тон, використовують ненормативну лексику та шантаж. По даним фактам подана заява до Соборного ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області.

 

В незаконний спосіб головою комісії Дяченко С.В. було виготовлено печатку, окуповано конференц-залу закладу,  відсторонено від повноважень і підписів адміністрацію Центру, заблоковано рахунки закладу.

 

Такі дії не дають можливості колективу працювати в штатному режимі, виконувати план та свої обов’язки, тому інформуємо навчальні заклади освіти області про тимчасове припинення проведення обласних заходів.

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika