З 30 квітня по 5 травня 2018 року відбувся чемпіонат України зі скелелазіння на природному рельєфі серед студентів  в с. Дениші (Житомирський район, Житомирська область).

 

У змаганнях  брали участь команди з Харківської, Волинської, Луганської, Житомирської, Полтавської, Донецької та Вінницької, які знамались у таких видах: «лазіння на швидкість», «лазіння на трудність» та «болдерінг».

 

Чемпіонат проведено за сприяння Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Федерації Альпінізму і Скелелазіння України.

 

За збірну команду Дніпрjпетровської області виступали вихованці гуртків «Спортивне скелелазіння» Карноза Анастасія, Глушко Артем, Пометун Максим, Марей Інна, Пугач Євген, Крячек Олена та Сармін Павл (керівник Тяпкін І.О.)  

 

Змагання проходили на скелях місця відомого, як найзручніший «Скеледром» в Україні.. Висота гранітних скель приблизно 20-25 метрів, що височиють над рікою Тетерів.

 

За підсумками п’ятиденних змагань команда Дніпропетровської області посіла  ІІ місце в загальнокомандному заліку, тричі посівши другі місця в кожній з представлених дисциплін, і була нагороджена почесним Дипломом Міністерства освіти і науки України та  Кубком.

 

Найкращий результат в особистому заліку у Карнози Анастасії – І місце в «лазінні на трудність» та ІІІ місце в «болдерінгу». Сармін Павло – виконав норматив Кандидата у Майстри Спорту України.

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika