В період з 09 по 14 травня в м.Чернігів відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування бігом та етап Кубку України.

 

Організатори проведення чемпіонату: Міністерство України у справах сімї, молоді та спорту, Федерація спортивного орієнтування України, Чернігівська обласна державна адміністрація, Чернігівська міська рада.

 

В  славетне стародавнє місто  лівобережної України приїхало понад 70 дорослих спортсменів та близько 400 юніорів та юнаків – представників команд Київської, Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Львівської, Херсонської, Черкаської, Закарпатської, Івано-Франківської, Вінницької, Житомирської, Чернігівської, Чернівецької, Полтавської, Одеської, Луганської, Миколаївської, Донецької, Рівненської, Волинської і Хмельницької областей України та м. Києва.

 

Чотири дні у різних категоріях змагалися досвідчені спортсмени й юні орієнтувальники на аренах середньої та довгої дистанції, спринту та естафети.

 

Місцевість довгої та середньої дистанції – це  мішаний ліс, майже по всій площі с густим підліском і розвиненою мережею доріг та стежок, та ерозійний рельєф балкового та промоїнного типу.

 

Арена естафети – це пойма р. Десна з заплавами та міська забудова багатоповерхівок і приватного сектору.

 

У суперспринті учасники змагалися в центрі міста в районі парку-заповіднику «Дитинець».

 

 Не підвела й погода, кожного змагального дня світило сонце, зігріваючи спортсменів і глядачів на аренах змагань.

 

Дніпропетровську область представляли вихованці гуртка «Спортивне орієнтування (керівник Рудакова Олена Миколаївна - майстер спорту зі спортивного орієнтування). Супроводжувала групу вихованців методист Центру Тяпкіна Калерія Миколаївна - майстер спорту зі спортивного орієнтування.

 

В цих змаганнях гуртківці ДДЮЦМС здобули  7 медалей в особистому заліку та перемогли в естафеті в двох категоріях.

 

ВІТАЄМО НАШИХ ВИХОВАНЦІВ:

 

Булава Дар'я (група Ж14) – ІІ місце на середній дистанції;

Самойленко Костянтин (група Ч18) – І місце на середній дистанції; ІІ місце на довгій дистанції; ІІ місце в суперспринті.

 

Пєшкова Марія, Довгань Анна, Булава Дар'я (група Ж14) – ІІІ місце в естафеті;Ковтун Карина (група Ж20) – ІІ місце в естафеті;  Самойленко Костянтин, Довгань Данило, Лапко Володимир (група Ч18) – ІІІ місце в естафеті. Довгань Анна - ІІІ місце на довгій дистанції (група Ж14); ІІІ місце в суперспринті; Мартинов Микита (група Ч12 – ІІІ місце в суперспринті. 

 

Попереду нові перемоги, цікаві траси, незабутні враження.

Зичимо юним орієнтувальникам успіхів!

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika