Команда ДДЮЦМС у складі 10 вихованців гуртка «Спортивне орієнтування» під керівництвом Купрієнка Олександра Васильовича у 2017/2018 н.р. вдруге стала призером всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування на велосипедах. Юні «велосипедисти» перемогли у вересні 2018 року в м. Чугуїв на Харківщині, й минулі вихідні –  в м. Запоріжжя на о. Хортиця, де відбувся чемпіонат України.

У змаганнях на о. Хортиця  брали участь майже 100 спортсменів з 6 областей України – Львівської, Закарпатської, Запорізької, Дніпропетровської, Київської та Полтавської.

Спортсмени змагалися  у вікових категоріях серед дорослих, юнаків та юніорів на дистанціях – в спринті, середній та довгій. У кожного – велосипед, мапа і компас,  аби не заблукати в лісі … . Для вихованців ДДЮЦМС ці престижні змагання стали такими, в яких вони продемонстрували вагомі  досягнення.

Герасименко Віталій – ІІІ, ІІІ, ІІІ місце

Неодноразова перемога вихованців гуртків «Спортивне орієнтування» не тільки значно підіймає авторитет керівників гуртків ДДЮЦМС, а й впливає на популяризацію цього виду спорту в нашій області.

Бажаємо переможцям та їх тренеру Купрієнку Олександру Васильовичу міцного здоров’я, більше сонячних днів у спортивному туризмі, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika