З метою патріотичного виховання дітей та молоді засобами туризму і краєзнавства, здорового способу життя і знань з охорони природи, а також підвищення творчого і технічного рівня відеофільмів комунальним закладом „Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва” Дніпропетровської обласної ради спільно з Дніпропетровською обласною федерацією спортивного туризму 3-4 квітня 2018 року проведено обласний фестиваль туристичних відеофільмів, присвячений  пам’яті Володимира Пилиповича Ігнатенка.

 

Творчий конкурс аматорських відеоробіт – фестиваль туристичних відеофільмів щороку не втрачає своєї популярності. Педагоги, студенти, учнівська молодь та інші аматори Дніпропетровщини демонструють свої мистецькі проекти, які відображають історичне надбання минулого, нові погляди в майбутнє рідного краю, пропагують здоровий спосіб життя, туризм та краєзнавство.

 

У 2018 році до участі у фестивалі надійшло 19 творчих відеоробіт за трьома номінаціями: „Дитячий туризм” – 9,  „Природа і краєзнавство” – 5, „Походи зі студентською молоддю” – 5 від представників з міст Дніпро (2), Кам’янське (1), Кривий Ріг (8) та районів Криничанського (1), Магдалинівського (2), Новомосковського (1), Солонянського (3), Царичанського (1).

 

Головною суддівською колегією були відмічені кращі роботи, які посіли призомі місця, а саме:

Переможцями у номінації „Дитячий туризм” стали:

І місце – Сухінський Олесь Андрійович, Центр дитячо-юнацької творчості Солонянського району, відеофільм – «Привільнянське кільце 2017»;

ІІ місце –  Марченко Андрій Володимирович, Лобуренко Олена Вікторівна,  Світлогірська СЗШ Криничанського району, відеофільм – «Балансування поміж хмар»;

ІІІ місце – гурток „Анімаційне мистецтво” (керівник гуртка Баштаненко Світлана Геннадіївна), Центр художньої-еститичної творчості учнівської молоді м. Перещепине відеофільм – «Живи, мій рідний край, живи для краси, для сили, для правди, для волі!».

 

Переможцями у номінації „Походи зі студентською молоддю” стали:

І місце – Мальований Віталій Олександрович, спортивний клуб „Експедиція” м.Дніпро, відеофільм – «Зимова Говерла»;

ІІ місце – Горбонос Руслан Олександрович,  Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді „Горицвіт” м. Кам’янське, відеофільм – «Рафтинг на Тисі»;

ІІІ місце – Янієва-Тарасова Анастасія Василівна, Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді „Вершина”,  Центр.-Міськ. р-н м. Кривий Ріг,  відеофільм – «Як Кривий Ріг Карпати підкоряли».

 

Переможцями у номінації „Природа та краєзнавство” стали:

І місце – Педченко Андрій Олександрович, Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді „Мандрівник” Саксаганський р-н м. Кривий Ріг, відеофільм – «В пошуках захоплюючих вражень»;

ІІ місце –  Кремена Вікторія Борисівна, Шевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівського району, відеофільм – «Край Магдалинівський, буду назавжди»;

ІІІ місце – Кучугурна Єва Вікторівна, Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, відеофільм – «Природа Царичанщини».

 

Вітаємо переможців та призерів обласного фестивалю туристичних відеофільмів, бажаємо творчих перемог та натхнення на майбутні досягнення!

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika