З 28 березня по 2 квітня у передгір’ї Східних Карпат у місті Трускавець відбулася масштабна подія – чемпіонат України з орієнтування бігом, який зібрав рекордну кількість професійних спортсменів, ветеранів, дітей і молодь, в т.ч. вихованців позашкільних закладів,  всього  – понад  700 осіб з усіх областей  нашої країни.

Організатори змагань: Міністерство молоді та спорту України, Федерація спортивного орієнтування України.

За програмою змагань учасники змагалися у чотирьох видах: на надкоротких,  подовжених, середніх та скорочених дистанціях складно пересіченою місцевістю.

Місто Дніпро представляли 16 вихованців гуртків „Спортивне орієнтування” ДДЮЦМС під керівництвом Олени Миколаївни Рудакової, майстра спорту зі спортивного орієнтування.

Чотири дні вони виборювали перемогу на різних за довжиною і складністю дистанціях лісистими схилами  долини гірської річки Воротище та у передмісті. Місце проведення кожного дня змагань  було унікальним: у змаганнях на подовжених дистанціях – гірська яруго-балкова з перепадом висоти на схилах  до 200 м; на середніх дистанціях – середньопересічена з великою кількістю канав і струмків; на скорочених дистанціях – яружного типу; на надкоротких дистанціях – представлена житловою забудовою передмістя.

За словами тренера нашої команди Олени Миколаївни Рудакової: „Змагання були досить напруженими і цікавими, кожна команда прагнула перемогти. Та перемогли найсильніші. В особистому заліку ми здобули 10 медалей, а в командній боротьбі – ІІ місце. Мальовничі краєвиди, теплий клімат Трускавця, розкішна рослинність, багате на кисень і озон повітря – все це сприяло позитивним емоціям членів команди та їх успіхам».