Члени гуртків “Спортивне орієнтування” під керівництвом Цодікова В.Й. та Тяпкіної К.М. прийняли участь з 20 по 24 травня 2010 року у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування у Сумській області.
 
У цих змаганнях приймала участь збірна ДДЮЦМС, до складу якої увійшли гуртківці-орієнтувальники, які пройшли відбір за рейтингом участі у відбіркових змаганнях протягом весняного тренувального сезону та за рішенням тренерської ради. Це спортсмени, які мають досвід участі у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях. Організатори змагань на сучасному рівні міжнародних стандартів провели ці змагання. Велике задоволення команди-учасники отримали від спілкування з природою та друзями.
 
В загальному заліку команда центру посіла почесне І місце серед позашкільних закладів України та І серед команд областей України. В естафеті чотири команди у складі вісьмох гуртківців вибороли два перших, одне друге та одне третє місце.
 
Взагалі діти отримали неоціненний досвід участі у змаганнях серед учнівської молоді України на різних дистанціях: подовженій, середній, короткій, зі спринту та у двох етапній естафеті. Такий досвід мотивує їх не тільки до нових успіхів у спортивно-туристичній діяльності, а й до праці у школі та у побуті.
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika