Команда центру (керівник Заєрко В.В.) прийняла участь у чемпіонаті України серед юніорів зі спортивного орієнтування на дистанціях Рогейну у форматі 12 годин. Змагання відбулись в м. Щастя Луганської області з 09.07 по 12.07.2010 року.
Команда у складі 14 гуртківців та 2 керівників представляла Дніпропетровську область на цих змаганнях. У чемпіонаті взяло участь 48 команд з 7 областей України. Команда центру по групі змішаних команд 4 м., Ж -20 виграла ці змагання. Другий команді юніорів не вистачило всього 1 очка, щоб потрапити до трійки призерів. Вони зайняли 4 місце. Ще раз підтвердили свою гарну фізичну підготовку Піпікало Д, і Ткачук Т. Вони зайняли перше місце і продовжують підготовку до чемпіонату Європи.
Команда ДДЮЦМС в загальнокомандному заліку посіла 2 місце програвши тільки господарям змагань команді Луганської області.
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika