Команда центру прийняла участь у чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування на дистанціях Рогейну. Змагання проходили у м. Чернівці, с/к «Мигово»  з 12.08 по 15.08.2010 р.
Команда центру у складі 6 найсильніших гуртківців та керівника Заєрко В.В. представляла Збірну Україну на цих змаганнях.
У чемпіонаті Європи взяло участь більше 370 учасників з 11 країн Європи. Чемпіонкою Європи з юніорів стала Ткачук Тетяна. На цих змаганнях вона також виконала норматив Майстра спорту України. Бронзовим призером чемпіонату Європи серед юніорів став Фесенко Євген. Інші хлопці у змішаній команді зайняли 5 місце.
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika