Команда  Дніпропетровської області прийняла участь в Кубку України з туризму серед працівників освіти і науки, який відбувся в урочище Дубки, Ужгородського району, Закарпатської області з 25 по 29 вересня 2010 року. Всього приїхало на змагання 15 команд з 14 регіонів - АР Крим, місто Київ, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Полтавської,  Львівської, Сумської, Хмельницької, Харківської областей.
Організовував та проводив змагання Закарпатський обласний центр туризму та краєзнавства. Дистанції встановлювали фахівці з туризму свого виду. Спортивні дистанції було встановлено: для пішохідного туризму – третього четвертого класу, велосипедного – другого-третього класу, водного – другого-третього класу. Змагання розпочалися урочистою лінійкою, де учасників привітали члени оргкомітету та представники профспілки України працівників освіти та науки, а також місцеве керівництво.
В перший день змагань стартували два види туризму – велосипедний та пішохідний. В день команда області посіла 6 місце. Другого дня на дистанції «Крос-похід» команда в складі  Русенчик В., Бондарчук А., Малий О., Коршок Я. зайняла 14 місце тому що недобрала бали на етапі водна перешкода.
В конкурсній програмі яка була представлена на Кубку команда Центру була нагороджена грамотами Закарпатського ОЦТКЄУМ за «Конкурс фотографій», а в конкурсі «Туристичної пісні» посіла трете місце та була нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки та ЦК профспілки працівників освіти і науки.
У вільний від змагань час команди відвідали замки Закарпаття.
На урочистому закритті змагань всі щиро вітали переможців, отримували грамоти і медалі. Кубок України з туризму серед працівників освіти і науки вибороли учасники з міста Києва.
В загальному заліку команда зайняла 11 місце.
Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika